Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan dolgokat szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan dolgokat szeretnék megtanulni a csábításról, manipulációról, vonzalomkeltésről, pszichológiáról stb. amelyet legfeljebb ügynököknek/kémeknek oktatnak. Hogy tehetném meg mindezt?

Figyelt kérdés

Természetesen nem szeretnék jelentkezni egy titkosszolgálathoz sem és nem is akarok megrendelésre dolgozni, egyszerűen csak érteni akarom ezeket és képesnek lenni rá amikor kell...


Érdekel minden ezen belül, kommunikáció, testbeszéd, hanghordozás, taktika stb.

Hogy lehet hatékonyan ennyire magas szintig fejleszteni ezeket a tulajdonságokat?


(és nem, nem néztem James Bond filmeket, nem onnan jött az ötlet)



2018. júl. 17. 04:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

“AMELYET LEGFELJEBB ügynököknek/kémeknek oktatnak“


Hogy akarsz olyat megtanulni, ami mondhatni titkos?

2018. júl. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem érdemes ilyet megtanulnod. A hanghordozósától simán rosszul lettem...

Gondolod,hogy el tudsz csábítani ha mesterkélt vagy és nem magadat adod?És aztán, ha összejössz valakivel meddig megy ez a betanult hanghordozás/testbeszéd/Kommunikáció?


Nincs értelme másnak mutatnod magad, mint amilyen vagy. Inkább ügyelj arra,hogy a saját egyéniségedet sugározd olyan módon,hogy az vonzó legyen.


Egyébként is: első látásra döntünk, ez az esetek nagytöbbségében így van. Meglátni és megszeretni kb. Vagy legalábbis az első benyomás után döntünk arról,hogy tovább ismerkedünk-e. Ehhez sok esetben meg sem kell szólalni.


Ha a külsőd nem annyira megnyerő a kedvességeddel, okosságoddal, figyelmességgel tudsz csábítani. Nem kell oda semmiféle profi csábítási trükk.

2018. júl. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
hanghordozástól, bocs'.
2018. júl. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#1-es,

hát igen, pont ezt szeretném kideríteni... tudom, hogy titkos oktatóanyagokhoz nem fogok csak úgy hozzájutni, így ha nincs más, akkor azokhoz nagyon közel álló forrásokat szeretnék összeszedni és azokból valahogy kisakkozni..


#2-es,

részben igazad van, de sajnos láttam példát annak ellenkezőjére is amit állítasz...

az első benyomás szerintem csak azok szerint kritikus fontosságú, akik nem merültek el annyira a témában, hogy tudják, mégsem olyan limitáló tényező ez.. ez a szint érdekel és már azt is tudom, hogy van rá valamilyen mód, csak azt nem tudom, hogy mi az..

2018. júl. 17. 06:47
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Olvass könyveket az emberi kommunikációról, testbeszédről, szexuális kommunikációról, majd alkalmazd az életben (menj és gyakorolj, flörtölj, csábíts stb.). Nem kell ehhez ügynöknek lenni, a lényeget te magad is elsajátíthatod, ha olvasol és aztán begyakorlod.
2018. júl. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kezdetnek talán nyelvtan éretségi tételek között a nem verbális kommunikáció vagy valami hasonló volt a címe 10 éve
2018. júl. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kérdező. Darkweben nézelődj. Ott a legnagyobb esély, hogy találsz valamit
2018. júl. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#7-es

oh, köszönöm, ez nagyon jó ötlet! :)

esetleg tudsz mondani kulcsszavakat/keresőkekt is ahol érdemes elindulni?

2018. júl. 17. 09:42
 9/15 anonim ***** válasza:

nem kell ennyire túlagyalni.

ennél sokkal sokkal egyszerűbb bármelyik nőnél sikert elérni.

hasonló témában irok könyvet.

2018. júl. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Meleg22 ***** válasza:
100%

A metakommunikáció az amit keresel elsősorban..


A kémeknek sem oktatnak mást, mint amit te magad megtanulhatsz, van elég testbeszéddel foglalkozó könyv, cikk stb a neten/boltokban, lehet az szimpla pókerköny is, abból is sokat meglehet tanulni hasonló témában, de vannak testbeszéd nevü témák, onnan rengeteget megtanulhatsz, a csábítás már más tészta.. nem nagyon tudok sokat a témáról, miven jóa testem..:D így erre nem votl nagyon még szükségem, de ha a pszichológiáról tanulsz egy keveset, olvasgatsz stb, és keresztezed az emberi viselkedés tan és kutatással, alias a testbeszéddel, akkor elkezdhetsz kisérletezni normál közegekben..


Ezeket a dolgokat gyakorolni és használni kell, hogy megtanuld észre venni, mikor hova néz az illető, hogy tartja a lábfejeit, beszélgetés közben, mikor vakarózik és hol, stbstb, ezek szinte alapvető dolgok, amiket ha az ember tud/használ, akkor már már titkos ügynöknek érezheti magát, és az ügynökök és kémek sem mások ezekben a dolgokban, csak képzettebbek.. :)


Nemkell ide dark web, ez szintiszta inteligencia hiányos gondolkodás, teljesen alapvető dolgokról beszélünk, nem szuper titkos dolgokról.. xD


Legfőbb link.:

[link]

[link]

____________________________________________________________________

Alapvető linkek google a barátod?:


[link]


[link]


[link]

2018. júl. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!