Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti megnézitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti megnézitek a pasin, hogy mekkora a "csomagja"?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mennyire dudorodik ki a nadrágja. Ha mondjuk tetszik egy pasi, vagy éppen randin. Ha látszik, hogy van ott neki valami, és nem teljesen lapos a nadrágja, az előnyt jelent pl randin? Vagy egyáltalán nem is figyelitek, hiszen ti nem igazán vagytok vizuális típusúak? Komolyan kérdezem! Köszi a válaszokat!

2018. júl. 17. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Ez a kérdés komoly??!! Eszembe nem jutna ilyen marhaság
2018. júl. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Még ha vizuális típusúak is vagyunk, nem vagyunk hülyék. Mivel létezik vérpénisz és húspénisz is, baromira nem mond semmit, "mekkora a csomagja" az úriembernek. Egyáltalán nem attól lesz valaki vonzó, hogy kidudorodik a gatyája... Akinek nem dudorodik ki, annak is lehet mereven 20 centis a farka. Na, nem mintha a méret alapján választanánk pasit, de ebbe nem megyek bele, úgyse szoktátok felfogni.
2018. júl. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Hàt persze, hogy megnézem, cssk nem feltűnően. Es a hàtsóját is, legyen izmos, formàs, nem olyan lapos, hogy lóg rajta a farmer.
2018. júl. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Én igen, meg szoktam nézni. De nem azért, mert érdekel hogy mekkora. Azt ebből úgysem tudom megállapítani. Szimplán izgató lávány számomra. Én utcán is egy jó pasinak megnézem a "csomagját" is. De nem a mérete miatt mint már mondtam.

21N

2018. júl. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megy a zöld kéz mindenkinek, még akkor is, ha nem mindenkinek megy az értő olvasás! Nem azt kérdeztem, hogy farokméret szerint választotok-e pasit, hanem hogy tényleg megnézitek-e hogy van-e ott neki valami. Egyszer az egyik exem mondta, hogy "olyan jó hogy neked kidudorodik ott a nadrágod, és nem teljesen lapos". Soha ez előtt eszembe nem jutott, hogy a nők még ezt is megnézik rajtad. Ezért kérdezem, hogy mennyire jellemző ez rátok.
2018. júl. 17. 12:20
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

randin biztosan nem pillantanék a nadrágjára, de ha látok egy helyes pasit pl az utcán vagy a metrón és óvatosan végigmérem, akkor odatéved kicsit a szemem

21/L

2018. júl. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

Sosem nézem meg.

Legalábbis elmúlt 35 évem alatt még nem fixíroztam senki farkát nadrágon keresztül

Nagyjából semmit nem árul el a méretéről

2018. júl. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem igen szoktam ezzel foglalkozni.
2018. júl. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem szoktam nézegetni. Úgy tudom, hogy ezt tipikusan a meleg pasik szokták csinálni.
2018. júl. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%

Én szoktam nézni:D

Persze nem feltunoen:)

2018. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!