Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztalatok segédeszköz téren?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok segédeszköz téren?

Figyelt kérdés

Anális szexhez milyen tágító segédeszközt ajánlanátok? Inkább egy körte alakra hasonlítót, vagy inkább ami kúp?

Akár konkrét darabot, szettet is ajánlhattok amit használtok ilyenkor. Tapasztalatokat is, ha használtatok persze ilyet.



2018. júl. 17. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kúpot ajánlom, de csak kosebbet vagy a sima butt plugot. Előtte persze izgatni, síkosítani kell, utána egy két ujjal izgatni és csak utána mehet segédeszköz. Legalábbis én így tapasztaltam.
2018. júl. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én is ink a kúpot ajánlom és sikosítóval használd

mi kúposat és kört alakút is használunk

2018. júl. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A kúposból inkább készletet-szettet, amiben több darab van? Vagy inkább csak egy közepes méretűt?
2018. júl. 17. 15:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég egy a használója szerint közepes. A kicsi kicsúszik, alig érezhető,a nagy meg túlzás lehet. utána idő kell a visszaszorításához, hogy aztán farokkal is kellemes legyen.

Ha csak arra kell, hogy megszokás hogy van benned valami, de záróizmot nem akarod nagyon igénybe venni akkor egy klvékony nyakút mondanék és minél tágabb záróizmot, annál vastagabb byakút. De vigyázz, azért legyen jelentősebb méretkülönbség a nyak és a fej közt, különben kicsúszik. Persze ha erősítesz és folyamatosan szorítod akkor nehezebben

2018. júl. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szilikon golyós análdudor nagy. Tapadó talpas de sétához is bentartható.
2018. júl. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!