Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gond az, hogy ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gond az, hogy ha vágyok más lányok testére is, de nem akarom megcsalni a barátnőmet, ezért maszturbációval elégítem ki az efféle vágyaimat?

Figyelt kérdés

Virtuális szexel vezetem le a plusz szexuális energiáimat.

F/28


2018. júl. 18. 09:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem gond, hidd el sokan vagyunk ezzel így. Fontos, hogy valóságban maradjál hűséges.
2018. júl. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Volt olyan hogy szex közben a másik áhított nőre gondoltam. Nagyon izgató volt. Nem éreztem megcsalásnak, főleg azért mert az a másik nyiltan megmondta hogy lefeküdne velem, pedig tudta hogy párkapcsolatban vagyok. Nagyon nehéz volt de nemet mondtam, pedig őrült jó teste van és 10 évvel fiatalabb mint a párom.

Nincs semmi baj a fantáziával míg nem követik tettek.

2018. júl. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Nyugi, a barátnőd is csinál hasonlót, persze bevallani ő se fogja.
2018. júl. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt sosem értettem. Hogy tud valaki szex közben másra gondolni? Az egy dolog, hogy amúgy fantáziálgatnak emberek errő-arról, de szex közben... A prostik is ezt csinálják, de nem értem, hogy képesek rá. De ha egyszer igazán szerelmes leszel, akkor még az általános fantáziálgatás is meg fog szűnni. Ha folyton egy valakire gondolsz, akkor eleve nem tudsz másra gondolni. Egyszerre két dologra nem tudsz
2018. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Itt igazából arról van szó, hogy solo maszturbáció esetén gondol másra. Ez normális, mert tulajdonképpen mindenki csinál ilyet.
2018. júl. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én solo maszturbációnál is a végén az élményeimre gondolok adott lánnyal. Vagy ha nem akkor semmire nem gondolok csak amit látok, vagyis az adott felnőtt filmre
2018. júl. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Erre találták ki a hármast
2018. júl. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van barátnőm, de kevés a kétnaponta egy. Mikor egyedül vagyok szabadnapos, mindig kiverem napi kb. Háromszor. 30/f
2018. júl. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel, és igazából itt csak egy ember véleménye a fontos szerintem, mégpedig az aktuális barátnődé. nálunk elmondása szerint ez nem okoz problémát, megérti hogy én többször szexelnék mint amennyi mostanában összejön, meg persze én is vágyom a változatosságra is, de ennyi.


a barátnődnek mi a véleménye erről?

2018. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!