Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, mi alapján választotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mi alapján választotok partnert?

Figyelt kérdés

Milyen legyen a férfi, aki:

1. csak egy alkalomra kell

2. szexkapcsolatra kell

3. komoly kapcsolatra és hosszútávra kell?


Légyszi írjátok a korotokat! Köszönöm a normális válaszokat :)



2018. júl. 19. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Farokméret alapján.
2018. júl. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

1. Csak egy alkalomra - külsőleg vonzó, az sem baj, ha nem beszéli a nyelvet

2. Szexkapcsolatra - külsőre vonzó, és intellektuálisan is legyen bizsergető

3. Komoly kapcsolatra - szerintem a monogámia természetellenes. Komoly kapcsolatra nem kell pasi

35n

2018. júl. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Legyen szexi, izmos, es jokepű.
2018. júl. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Vonzó külsejű, megbízható.

2. Ilyenbe nem mennék bele.

3. Hasonló értékrend, gondolkodásmód, sok közös téma, érdeklődési kör, vonzó külső. Röviden: passzoljunk, érezzem, hogy rajongunk egymásért.


22

2018. júl. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

1. Ebben a pillanat játssza a legnagyobb szerepet, ha tesz a másik egy olyan megnyilvánulást, aminek a hatására fellobban bennem a láng, akkor csak úgy megtörténik. A külsőségek is számítanak, de főleg az attitűd. Ha határozott, magabiztos a pasi, és a dominancia jeleit mutatja, akkor valószínűleg megkap.

2. Nem akarok szexkapcsolatot, szerintem megviselne lelkileg hosszútávon.

3. Vicces, de gyakorlatilag az ellenkezője kell annak, amit az első pontban leírtam. Társamként csak érzékeny, gyengéd srácot tudok elképzelni, aki saját magával egyenrangúnak tekint, és gyakran kimutatja a szeretetét. Talán a legfontosabb az, hogy hasonlóan lássuk a világot, legyen benne rengeteg tolerancia és jóindulat, illetve tudja a helyén kezelni a baromságaimat, ne vegyen komolyan, ha cinikus vagyok. Külsőre elég, ha nem taszít, úgyis megszépül a szememben idővel, tapasztalat.

20 vagyok.

2018. júl. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
1.2. Nincs 3 . Pedig magas jóképű szögletes állal dús hajjal kis borostácal izmosabb testfelépítéssel, és itt nem arra tondolok jogy agyongyúrt csak azért legyen férfias
2018. júl. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Jó vasatag legyen a pénztárcája.Ennyi elég is .
2018. júl. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyéjszakás kalandra keresek sportos fiúkat Nyíregyházán. 21/L
2019. ápr. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!