Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért születik/marad heteró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért születik/marad heteró az aki ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Kezdem utálni a mai férfiakat.El vagyok teljesen átkozva.Aki nekem csak egy kicsit is tetszett valaha úgy hogy én vettem észre mindig az utált a legjobban/az volt velem a legszemetebb. El sem utasított mert már előtte szekált.Így volt ez gimiben is azt még feldolgoztam de hogy egyetemen is ez legyen. Mostmár ha valaki megtetszik rá sem nézek de ez sem működik mert rá sem néztem most sem.Pedig most gimivel ellentétben nem tetszett nagyon éppen csak észrevettem.Összejönni férfiakkal idáig csak társkeresőről meg internetes oldalról sikerült főleg mert nem vagyok egy társasági lény nincsenek barátaim.Először volt szerelem mostmár elmúlt.Nem tudok olyannal sem összejönni aki igazán tetszik de még szexelni sem tudok olyannal.Pedig full átlag jóvágású férfiak tetszettek eddig.De nem tudok nőkhöz vonzódni mert a nőkben sem a testük sem a személyiségük nem vonzó számomra.De ez nagy pofára esés.Szerintem még ha lesz ilyen munkahelyen vagy kitudja inkább váltok a macskákra. Tartok majd azt pasi meg nem kell.

2018. júl. 21. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Na, egy újabb Fidesz-szavazó...
2018. júl. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én konkrétan senkire sem szavaztam éppen akkor utaztam :D De gondolom ez irónia akart lenni.
2018. júl. 21. 22:26
 3/12 anonim ***** válasza:
1-es! Nálad eltört valami? Honnan szedted ezt a baromságot?
2018. júl. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A kulcsszavak különösen jók, főleg a disznó és a szerencsétlen, mint fogalmak. Amúgy király az első hozzászólása. Nyugi, szerintem nagyon türelmetlen vagy magaddal.
2018. júl. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nekem mindegy miért és,hogyan csak a kukoricámat le ne tapossák...
2018. júl. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Magammal?Én nekem nem magamhoz nincs türelmem hanem a mai férfiakhoz.Sajnálom a macskák győztek.
2018. júl. 21. 22:45
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Akkor viszont mégis csak az elvárásokkal van baj. ha a macskák nyertek.....
2018. júl. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Te se veszed észre, aki neked nem tetszik.
2018. júl. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az érthető de nem érted a problémám. Engem megaláz aki nekem megtetszik.Elutasítast elfogadnám anélkül is.
2018. júl. 21. 22:54
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor menj és bszasd magad kandúrokkal hp!
2018. júl. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!