Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mennyire jo a 14cm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire jo a 14cm hosszu es 4cm széles penisz?

Figyelt kérdés
Ès milyen pózokban lenne vele a legjobb? Ugyertem melyik pozban tudok legmelyebre hatolni?

2018. júl. 22. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Kutyapóz.
2018. júl. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A méreted teljesen átlagos,"kutyapózban" lehet a legmélyebbre hatolni.
2018. júl. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Hasonló adottságokkal rendelkező férfi vagyok, a következők a tapasztalataim:

Mindig kellően jól funkcionált a szerszámom, mai napig nem hagyott cserben soha. Kettő-három olyan partnerem volt, akinek ez a méret kevésnek bizonyult. Mindhárom kulturáltan a szemembe is mondta. Egyik már csókolózás, ölelkezés közben lemeózta, majd véget is vetett a továbbiaknak. (érdekesség, mai napig barátok vagyunk) A másik kettővel pár hónapig élveztük egymás társasságát. Szexuálisan is jó volt együtt, hiszen nem csak közösülve lehet jó a szex. A viszonyok rövidségéhez persze hozzájárult a pénisz rövidsége.

Ezeket leszámítva, eléggé sok és tartalmas kapcsolataim voltak! A méretem nem okozott problémát!

Határozott, tudatos, olvasott, tanult, mozgékony, pörgős és kellő mértékben laza ember vagyok. Soha nem stresszeltem az intim méretem miatt. Viszont mindig törekedtem arra, hogy ne legyen egyhangú a szexuális technikám. Mint mindent ezt is meg kell tanulni, majd megfelelően alkalmazni. Így mindig megvolt az a képességem, hogy elvarázsoljam partnerem.

2018. júl. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valóban sokféleképp lehet élvezetet okozni egymásnak, de közösülésnél tagadhatatlanul számít a méret. Néhány nőnek eléggé szűk és kicsi a puncija, hogy elég legyen számra a 14 cm. Ilyen partnert kell keresned! Sok nő nem éri el a hüvelyi orgazmust semmilyen módon. Őket nem fogja zavarni a méreted, de a szexuális kultúrád annál fontosabb számukra. Sajnos vannak nők, akiket a szex nem is igazán érdekel. Lényegében, ők kizárólag a gyerekcsinálás miatt közösülnek. (a legrosszabb típus, de sajnos, sokan vannak). Kívánom, kerüld el őket!

Utoljára hagytam azon nőket, akiknek igenis számít a méret, akik a nagyot, és a még nagyobbat igénylik, élvezik. Én is ezek közé tartozom. (Nézz körbe a szexshopok oldalain, látni fogod a hatalmas műszerszámokat, amik nagyon kelendők. Bizonyítandó, mennyi nőnek számít a méret.)

Volt néhány kis méretű partnerem. Akármilyen kedvesek, jó fejek voltak, az ágyban mindig hiányoltam a számomra szükséges méretet. Kielégíthettek egyéb módokon, élveztem is, ám mindig hiányérzetem maradt.

37N

2018. júl. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem a legnagsobb de elvileg nem lenne gonnd ekkora méret.
2018. aug. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tökéletes.:)
2019. jan. 25. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!