Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, titeket zavar az ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavar az ha a barátod önkielégít, miközben rendszeresen éltek szexuális életet?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel rendszeren szexelünk, de mellette verni is szoktam magamnak. Elég lenne a szex is nekem, de már ilyen függőségnek érzem a kiverést, sokszor nem is vágyom rá, de mégis csinálom. Már hozzá tartozik az esti fürdésemhez.


Hogy szokjak le róla?

Titeket zavarna ez lányok?


2018. júl. 24. 11:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Nekem olyan érzésem lenne, hogy nemm vagyok neki elég. Úgyhogy szerintem kicsit zavarna.
2018. júl. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem, miért zavarna? Ha lenne barátom, akkor akár együtt is csinálhatnám vele. :D
2018. júl. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szeritem sokkal jobb lehet ha csak a hüvely elégítene ki. Sokkal jobb érzés is lenne, mert nagyon hozzá vagyok szokva a kezem szorításához...
2018. júl. 24. 12:01
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem örülnék neki,mert ha van mosógép akkor miért is mos kézzel???
2018. júl. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Mindketten csinaljuk neha (en nem is annyira ritkan). Ebben semmi rossz nincs. Az viszont, hogy te magad is ugy erzed, hogy ez nalad mar fuggoseg, azt latom inkabb problemanak.
2018. júl. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen zavar
2018. júl. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, le fogok szokni a kezemről, mert a punci az igazi :D
2018. júl. 24. 13:02
 8/14 anonim ***** válasza:
22%

Miért zavarna?

Én is csinálom, sokszor a pasi előtt, vagy együtt vele.

Nincs ebben semmi kivetnivaló

Aki emiatt hisztizik, az egy ostoba liba

2018. júl. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A barátnőmet nem zavarja, hanem engem zavar, mert hozzá vagyok szokva a kezemhez, és szerintem sokkal jobb lenne a szex ha csak a hüvelyehez lennek szokva.
2018. júl. 24. 13:17
 10/14 anonim ***** válasza:
Azzal van a gond, hogy úgy érzed neked ez probléma, szinte rituálé.Az, hogy itt kit zavar, az nem mérvadó. Ha köthető az esti fürdéshez, és ezt a szokást le akarod vetkőzni, meg kell próbálnod uralni magad és nem megtenni. Próbáld a szokásodat megváltoztatni, és mondjuk a kézi munka helyett csinálj valami mást. Egy tevékenységet, ami helyettesíti a maszturbációt. (pl. borotválkozás, vagy fogmosás, esetleg masszírozd át az izmaidat.. ezt te tudod mit szeretnél).3 hét után minden rossz szokás átalakul. csak addig kell kibírni.
2018. júl. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!