Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Hogy szoktatok elélvezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy szoktatok elélvezni?

Figyelt kérdés

Az elélvezés csikló útján csak spriccelés lehet?


Illetve hüvelyi úton mi történik, amitől tudom, hogy elélvezek?



2018. júl. 25. 00:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Így szoktam: "áááhh, áhhhhhh, áááááhhhh,aaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhh".
2018. júl. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%

A spriccelés nem mindenkinek megy és nem hiszem, hogy az a csikló orgazmus.

Ha elélvezel tudni fogod, mert "bele halsz" ;)

2018. júl. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sosem volt még orgazmusom, ezért érdekel, kinél mi történik ilyenkor. :)
2018. júl. 25. 00:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezen nincs mit magyarazni, majd ha te is megtapasztalod, akkor fogod tudni hogy milyen nem onnan hogy valaki leirja. Es hidd el, tudni fogod, ha elelveztel, akkoris hogyha azelott soha nem volt ilyen, mert ezt nem lehet osszekeverni massal.

L

2018. júl. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Spriccelni még sose spricceltem de akár hüvelyi vagy akár csiklós orgazmusom van nagyon nagyon remegek és szerencsére nagyon hosszúak az orgazmusaim:)
2018. júl. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! :)
2018. júl. 25. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!