Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anyával való "felvilágosítás"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyával való "felvilágosítás" után ő kért tőlem "tanácsot"?

Figyelt kérdés
Nagyon jó anya-lánya kapcsolatban vagyunk ezért nyugodtan fordultam hozzá különböző kérdésekben. Szex, orál, anál... stb. Adott tanácsot, hogy felkészültebb legyek úgymond. Ezt a beszélgetést követően kb. 1 hónpra rá feljött újra a téma és úgymond anya kért tőlem tanácsot az análra. Brutál ciki volt a helyzet fordított szerepben :D Válaszoljak neki és mondjak el neki őszíntén, hogy milyen? 19L
2018. júl. 25. 08:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem csak őszintén 😃 nekem is tuti az lett volna amúgy. Lényegében ebben semmi gáz nincs.

21N

2018. júl. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Ő milyen tanácsot adott, és neki milyenre lenne szüksége?
2018. júl. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Ha már ő megtisztelt téged azz, hogy elmondott neked mindent, ami érdekelt, te miért ne viszonoznád ezt?
2018. júl. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
39%
Persze mondd el neki részletesen, hogy pusztította el Józsika a 22 cm-es farkával a fingód. Tuti vevő lesz a sztorira :)
2018. júl. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%

Édesem, téged sem az eszedért fognak elrabolni! Szerinted egy negyvenx éves felnőtt nőnek a gyereke tanácsára van szüksége, hogy popsiba tolassa magát?


Azt teszteli, hogy a tündérkéje mennyire romlott, igazi női módszerrel.


Ha a következő kérdés az, hogy Jenőke fütyköse mennyire közeledett a manduládhoz, nem kell elmondani.


Ezt sem.


Gyerek vagy még.


Ffi, 39, apa

2018. júl. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

És már le is pontoztak..éppen ennyit ér ez az oldal is.


Az élő példa: az első válaszadó (okos 21 éves nő) még biztatja is a kérdezőt, hogy ugyan ossza már meg anális tudását a mamával!


Így hülyítitek egymást. Lehet sértetten pontozgatni, ez az igazság.


F, 39

2018. júl. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Attól, hogy te magadból indulsz ki, még vannak akiknek tényleg nagyon jó a kapcsolatuk a szülőkkel és mindent meg tudnak beszélni. A helyzet érdekes és picit talán vicces, de ha tényleg olyan jó a kapcsolatuk ahogy a kérdező írta, akkor simán meg lehet beszélni a dolgokat.
2018. júl. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%

Megfordítom a dolgot: attól, hogy jó a viszonyom a gyermekemmel (mondjuk még nagyon kicsi), nem fogok tanácsot kérni, hogy húzzam fel anyut szombat este a kormosabbik felén.


Tíz év múlva sem fogom.


Nem a gyerekre tartozik és kész!

2018. júl. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%

Miért érezted cikinek?

Hidd el egy anyának se kellemesebb

Lehet hogy ki akarja próbálni és mondjuk csak kapizsgálja h volt benne részed

Szerintem ne érezd kínosnak

Hisz lehet h majd egyszer lesz neked is egy lányod aki bizalommal fordul hozzád


Nézd felnőtt nő vagy élsz nemiéletet

Egy anya nem csak az Anyád hanem a Legjobb Barátnőd akivel Bármit,Bármikor meg lehet vitattni ilyen Csajos dolgokat is

Én is sokat beszélek anyuval ilyenről

Sőt anyu világosított fel a barátnőmet mert neki az anyukája nem beszél ilyenekről meg idős asszony volt már


Ha te bizalommal fordulsz bármivel édesanyádhoz

Akkor ez a bizalom kölcsönös ezért fordult hozzád anyud


24N

2018. júl. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nos ez egy érdekes helyzet, mert ne fedjük el egy pillanatra sem, hogy ő a anyukád!


Eltekintve attól a vitától, hogy 19 évesen mennyire felnőtt az ember (szerintem még nem teljesen), a szülő gyermek kapcsolatban - úgy gondolom - mindig marad egy aszimmetria. Azaz a szülő mindig szülő marad (amire sokan szeretnek is hivatkozni, hogy hiába milyen idős a gyerek, számára mindig gyerek marad).

Szóval én ez alapján az aszimmetria alapján (sem) tartom lelkileg egészséges dolognak, ha anya felnőtt - mondhatni legalább barátnői - pozícióba helyezi a lányát ilyen intim kérdésben.

Anya idősebb, jóval több tapasztalatának kell lennie, ha a konkrét témában nem is, de abban mindenképp, hogy a hiányzó információkat honnan érdemes beszerezni.

Úgy gondolom ez könnyen válhat játszmaképző szituációvá, ami hosszú távon nem szerencsés.


Ez csak egy laikus véleménye

2018. júl. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!