Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mièrt szeretitek ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt szeretitek ennyire alázni a nőket? sok pasim durva dolgokat kèrt már.

Figyelt kérdés
bár elèg perverz vagyok..
2018. júl. 25. 20:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
37%
Ennyi kamu nőt bazm+g...
2018. júl. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül az alázás a lényeg benne. Amúgy nem tudom, konkrétan miről van szó; még az előző kommenteket sem olvastam.
2018. júl. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
94%

Néha kiírnak egy-egy olyan kérdést ide, hogy "Ti használjátok társkeresésre ezt az oldalt?" amin mindig megdöbbenek. Ki az az önutáló nyomorult, aki azon az oldalon akarna társat keresni, ahol egy ilyen kérdésre az a reakció, hogy "a te hibád, hogy más deviáns" karöltve azzal, hogy "ummm de nem haltál meg, ugye? majd akkor kérd ki magadnak a durvaságot, ha kikötöznek egy kocsi mögé meztelenül, úgy kínoznak meg, mint ahogy a hadifogjokat szokták, addig meg fogd be a pofád..."


A világ söpredéke látogatja ezt az oldalt, komolyan...

2018. júl. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Miről van szó pontosan?
2018. júl. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!