Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy szex közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy szex közben nagyon hamar elélvezek? Mit lehet tebbi hogy tovább birjam? 22F

Figyelt kérdés
2018. júl. 26. 05:52
 1/6 anonim ***** válasza:
És biciklizés közben?
2018. júl. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi az a nagyon hamar? Szex előtt verd ki vagy cumizzon le a lány és tovább fogod birni. Szex közben ha ügyes a pasi 2perc alatt elélvezek. 20l
2018. júl. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
gyakorolj,én is ilyen voltam,bele fogsz jönni nekem az segített,ha alkalom előtt egy 15 perccel kivertem,utána sokkal tovább bírtam
2018. júl. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
örülj neki! előbb nézheted a meccset!
2018. júl. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyilván gyakorolni kell,mit gondoltál,hogy van rá egy gyakorlat vagy póz?
2018. júl. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%

Van rá gyakorlat és póz is! Ha egyedül vagy és magadnak csinálod, próbáld minél tovább elhúzni. Amikor már érzed, hogy alig bírod, hagyd abba egy kis időre. Szex közben ugyanígy kell, de elsőre nehéz lesz, utána viszont egyre könnyebb.

Érdemes a pózokat gyakran váltogatni (ettől a szünet is több), és olyanokat választani, ami kevésbé ingerel. Mindenki máshol érzékeny, ezért neked kell kitapasztalnod, hogy melyik pózokban bírod tovább.

2018. júl. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!