Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek milyen lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen lehet jégkockával?

Figyelt kérdés
Hallottam egy ismerősömtől, hogy úgy szexeltek a barátnőjével, hogy jégkockát tett a csajba... Illetve a csaj jégkockával a szájában elégítette ki orálisan. Van valakinek tapasztalata ebben?
2018. júl. 26. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Ez kamu :D

Csaj ott helybe rosszul is lenne ha a p*najaba jegkockat rakna valaki es meg baja is lehet ez egyaltalan nem jatek..

2018. júl. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Lehet jégkockával játszani, vicces, de igazából csak egyszer, másodikra már nem annyira.
2018. júl. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is vannak ismerőseim akik mondják, hogy milyen jó hideg szájjal. Nekem pl. nagyon nem. Az orált, de még egy csókot is nem bírom, ha nagyon hideg szájjal csinál nekem egy lány. Szóval nekem kizárólag akkor ó, ha meleg és nedves. De hát ízlések és pofonok
2018. júl. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Se a számat, se a p*námat nem fagyasztanám le egy pasi miatt.
2018. júl. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Egyszer kipróbáltuk, de csak a párom szájában volt a jégkocka, amikor nyalt, meg fordítva is. Egynek jó volt, de a bizsergetős meleg síkosító, vagy durex orgasmic gel jobban bejött.
2018. júl. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Így nem próbálnám ki jégkockával, de mondjuk ha egy jégkockával simogatna itt-ott az tetszene. Úgy értem, hogy a jégkockával a mellem szeméremajkaim "kínozná".
2018. júl. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

1 hideg

2 fagyási sérülést okoz a hüvelyben ami veszettűl fájdalmas!!



Jég kockával lehet játszan pl fel ajzott testen végig simogatni mell bimbó környékét mellkast,hasi tájékot,belső combokat illetve a nemiszerv külsejét

De belsőleg alkalmazni nem célszerű


24N

2018. júl. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Vulkáni kőzettörmelékkel még nem próbálkoztatok?
2018. júl. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Berakni egy hideg nőbe?

Nekrofília?

2018. júl. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Na ne....szar lehet
2018. júl. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!