Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hany evesen vesztettetek el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hany evesen vesztettetek el a szüzessegeteket? Mennyi ido utan? Ha van kedvetek irhattok rövid történetet róla.

Figyelt kérdés

2018. júl. 27. 18:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
16 évesen vesztettem el a barátom ágyában, 4 hónap járás után. Ketten voltunk csak náluk, a szülei elutaztak. Filmet néztünk és eléggé összemelegedtünk. Azóta is együtt vagyunk. 19/L.
2018. júl. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
19, és 1 hónap után. Félig megbántam félig nem. Szerelmes voltam nagyon, azonban rá másfél hónap múlva szet is mentünk mivel személyiségileg nem igazán passzoltunk össze. Viszont a szex tökéletes volt, ebből a szempontból nem bánom hiszen rengeteg tapasztalatot kaptam tőle és szerzett gyönyörű élményeket :)
2018. júl. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
14
2018. júl. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

19 voltam. A srác 23.

Fél évig jártunk, pettingeltünk. Aztán dugtunk.

2018. júl. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%

14 éves voltam. Kb 4-5 hónapja jártunk a pasimmal.

19L

2018. júl. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

18

10 hónap után

De erőszak lett a vége

Nem akart összejönni mert fájt

Mindtam neki h ez nem fog menni és inkább szakítsunk

Erre Ő bedúrvúlt..... Életem legrosszabb napja volt..

Az volt a ciki hogy Ő mindenáron akart szűzzel lenni...


24N

2018. júl. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem voltam még 16. F
2018. júl. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

23 voltam. Kb. 2 (nagyon inzenzív, ekkortájt már össze is költöztünk) hónap után próbálkoztunk először a szexxel. Beletelt 2-3 hónapba mire èlvezni is tudtam ès nem csak kellemetlen ès/vagy fájdalmas volt az, hogy bennem van.

A mai napig együtt vagyunk. Azt nem bánom, hogy vele vesztettem el. Nem volt a legjobb, de többnyire igyekezett figyelni rám mindaddig, amíg normálisan együtt tudtunk lenni, tehát nem csak fajdalmat èreztem. Viszont mind szexuális, mind minden más tèren meglehetősen különbözünk. Más cèlok, más vágyak, más hozzáállás.

25N

2018. júl. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

21 voltam. Fizetős prostival történt 12 ezer forintért.

Utána barátnőm lett aminek rossz lett a vége így hagyom a mai komplexus halmaz nőket és máshová helyezem az energiáimat. 4 év alatt bejártam fél Európát félretettem igen sok pénzt és azóta is ha akarom fizetek a szexért.

2018. júl. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha ciki ha nem pasiként 28 évesen veeztettem el egy 48 éves exprosti nőtől és ő kinálkozott fel és egy tizest simán le tagadhatott volna és a testét egy 20 éves csaj is megirigyelhette volna annyira feszes volt nagy cickók isteni elsőosztályú popsi nagyon jó volt vele és be van igérve vele mégegy eggyüttlét de ez már 2 éve tolódik

Pesrsze ő a munkája miatt nem ér rá meg gyereke miatt

2018. júl. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!