Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok miért van ez nyaláskor?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért van ez nyaláskor?

Figyelt kérdés
Miért van az, ha kinyalok egy lányt, és eljut a csúcsra utána már nem engedi tovább, hogy csináljam, de én meg akarom, mert iszonyat tetszik, ahogy vonaglik, és élvez, illetve kíváncsi vagyok mi történik utána, mert eddig mindig csak dugás következett, de én nyalni akarom tovább, hogy szinte már elájuljon :) szóval miért nem engeditek tovább ? 25/F
2018. júl. 28. 02:26
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Mert erzekeny lesz a vagina te 😂😂😂
2018. júl. 28. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
En imadom ha,igy nyalnak ahogy te leirod ☺️
2018. júl. 28. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
En imádom,ha a barátom ezt csinálja velem 😍 19/L
2018. júl. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Van, akinek túl érzékeny lesz a csiklója. Ugyanúgy mint amikor te elélvezel, sok pasi már nem szereti ha tovább szopják, mert kellemetlen.


Illetve részemről, vágyik a behatolásra. Sok nő. Pl. én is ilyenkor alig várom, hogy bent legyen a pénisz, mivel én hüvely centrikus vagyok. Nekem 10000x jobb a behatolás és a szex, mint a nyalás.

2018. júl. 28. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Pont így vagyok a feleségemmel. Egy ideig engedi a nyalást, utána húz fel. Ő mondjuk nem is engedi az élvezésig való nyalást. Pedig csak egyszer engedné, hogy addig csináljam, még szeretném....
2018. júl. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Van, akinek olyankor nagyon érzékeny. Pasiknak is.


Nekem orgazmus után konkrétan fáj a péniszem, ha tovább csinálom. Ilyenkor le kell lassítani.

2018. júl. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Mert utana faj. Erzekeny lesz a csiklo.
2018. júl. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Mert utána már olyan érzékeny a csikló hogy nem jó érzés. Én is utána mindig elhúzom a párom kezét vagy fejét onnan. Hidd el ha engedné már akkor se csinálna úgy, mint előtte. Nem jó érzés már az utána. 18/L
2018. júl. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Azzal tisztában voltam, hogy érzékenyebb, nem ezzel volt a gondom, de azt nem gondoltam, hogy utána már fáj, mert például nekem szopás után abszolút nem zavar, ha tovább csinálják, sőt utána valahogy kedvem lenne kicsit "bevadulni" jól szájba dugni a csajt, de sajna eddig nem volt olyan partnerem, aki ebbe benne lett volna, mármint a kicsit vadabb dologba, olyan volt aki tovább csinálta, és utána még egyszer elélveztem.

Minden esetre köszönöm a válaszokat ;) remélem egyszer össze hoz a sors olyan csajjal, akinek nem hogy fájna, hanem hasonló kedvel vágyna arra, hogy tovább csináljam :)

2018. júl. 29. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!