Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bejön a nőknek ennek a férfine...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön a nőknek ennek a férfinek a külleme? Vagy inkább szelíd kell?

Figyelt kérdés

Nekem ez a nemtorodom hanyag agyonmosott nap által kiszívott lyukas olajfoltos maszkulin vademberes motors stílus tetszik.

Kepzelj csak el egy 2m magas szőrős borostás vagy szakállas hosszúhajú kigyúrt vadembert de ugyanakkor ápoltak a körmei a fogai a haja a szakalla a testszőre tiszta és jóillatú.

Erőssen tesztoszteron szagú és nagy álla van igéző magabiztos tekintete.

Rendesen ki is van gyúrva nagy kerek izmai vannak de alig van rajta zsír.

Van egy nagyhangú megtermett motorja esetleg egy hasonlóan nagyszörű óriás tibeti masztiff kutyája.

Ugyanankkor a zord megejelenes mögött kedves,gyengéd,odaadón bánik a kedvesével.


2018. júl. 28. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
ekkor a megjelenés igazából egy póz. ez a csávó többet törődik a szépségével, mint sok nő. a vadság csak jelmez.
2018. júl. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem bejön kivéve a hosszú haj , na jó max vállig érős lehet.
2018. júl. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
😁Igazad van első!Igazad van.
2018. júl. 28. 13:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez a divat...
2018. júl. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hol divat ez?

Nekem pici korom óta ez tetszik de meg sosem mertem iy menni illetve nem vagyok meg teljesen kifejlett sem 2m es :(

De dolgozom az ugyon :)

Minden jottment gyöpös elítéli ezeket az embereket...

2018. júl. 28. 14:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez szerintem a 70-es/-80-a évek amerikájában volt divat. Nézd csak meg az akkori filmeket. Tipikus chopperes rosszfiú, hosszú hajjal, bőrmellényben,s tb... Gondolom akkoriban meg volt ennek a stílusnak a vonzereje. Ma már inkább egy hajléktalan hatását kelti, és nagyon messze áll a modern férfiideáltól.
2018. júl. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2018. júl. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


70-es évek amerika ahaaaaam

2018. júl. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!