Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyetemista srácok van-e/vanna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista srácok van-e/vannak-e olyan szaktársnőitek akiket megdugnátok de nem lehet?

Figyelt kérdés
Ha igen hogy néznek ki?Miért nem lehet?

2018. júl. 28. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
remélem azzal tisztába vagy, hogy mi srácok, akárkit megb..aszunk, ha néhány minimális elvárásnak megfeleltek. szexre akár egy 3-4es szakadék csaj is jöhet, nem baj ha ostoba vagy nem full. komoyl kapcsolatra megint más az elvárás :) és hogy miért nem lehet? mert azt megerőszakolásnak hívjhák.
2018. júl. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez urban legend egyes.Csak azok közül dugtok meg mindenkit aki nyomul rátok és/vagy nem nyomul de buliba épp olyan állapotban van amivel vissza lehet élni.Jó ez elég gyakori.Én ezt láttam a kérdésem meg arra vonatkozott hogy van-e olyan akiről mondjuk álmodoztok pl és ha igen az milyen hogy néz ki.
2018. júl. 28. 17:27
 3/10 anonim ***** válasza:
1-es ne általánosíts! Én speciel rendre utasítom vissza a csajokat mostanság. És h miért?! Mert nekem többre van szükségem egy nőtől a szexnél! Nekem az még önmagában kevés. Tehát, ha valaki csak ennyit gondolt beleadni a dologba, akkor keressen szépen mást, aki ennyivel beéri. Lehet, h én vagyok a defektes, de nálam a testi és lelki dolgok kéz a kézben járnak. Sosem dugnék meg valakit, akivel nincs meg legalább egy kis minimális plusz, csak azért, h elmondhassam, h egyel több csajjal keféltem... Én tudom, h mit akarok, én tudom mit és kit keresek, és nem fogok ezekből lentebb adni csak azért mert lenne egy csaj, aki hajlandó lenne hanyattfeküdni.... Szóval nem! Nagyon nem mindegy h milyen csajról beszélünk, legalábbis nekem nem az. Annak meg, aki bárkivel beéri, csak legyen rajta pár lyuk amit betömhet, hát váljék egészségére! :)
2018. júl. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vagy defektes utolsó csak nem éred be csak sze.xxel.Nincsen abban semmi.Ez lenne a normális nem az hogy mindenki mindenkivel.
2018. júl. 28. 18:40
 5/10 anonim ***** válasza:

Szinte csak olyanok vannak, 2-3 kivétellel. :D


Hát mindet nem lehet ugye.. meg házi nyúlra sosem túl jó lőni. (lehet hogy csak kifogás) :D

2018. júl. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kifogás a francokat én is megszívtam vele egyetemről többet nem választók.
2018. júl. 28. 21:27
 7/10 A kérdező kommentje:
Választók.
2018. júl. 28. 21:28
 8/10 A kérdező kommentje:
Választok(telefon javította át az előbb)
2018. júl. 28. 21:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Én egy lúzer voltam, mert egyiket se tudtam megdugni, aki bejött annó. 😂
2019. ápr. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen...apám főnökének a lánya is velem egy helyre jár és hát nem merem mert félek kiderülne...
2020. júl. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!