Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik volt a legdurvább/legfu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik volt a legdurvább/legfurább hely ahol szeretkeztetek? És hogyan történt? 19/l

Figyelt kérdés
A bunkók kíméljenek. Csak kiváncsiságból kérdezem na meg azért mert a párommal szeretnék egy új extrém helyet kipróbálni.

2018. júl. 28. 15:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%

Vasúti sín mellett, ahol elment egy vonat is és láttak az utasok (ugyanis énis láttam őket, hogy néznek :D).


Akit érdekel az egész sztorink, írjon :D

2018. júl. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Rakpart.
2018. júl. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
40%

Vonaton a WCn. Akit érdekel privátban elmesélem

19L

2018. júl. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
10 emeletes lépcsőházban a legfelső szinten este totál sötétben. Kint hideg volt a lakásba meg a család, így ez a hely volt mint lehetőség :D 28/F
2018. júl. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%
Temetőben, leghátul autóban!
2018. júl. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%

- Konditeremben, utána a szaunában (nem volt befűtve) Én 17 voltam a nő 32.

- Margitszigeten egy padon (19 éves katona voltam kimenőn és épp nem volt hová mennünk)

- Moziban az utolsó sorban (két sorral előrébb ültek a legközelebbi nézők, eleve kevesen voltak)

- Erdélyben erdőben, Dregán-patakban

- Egy gyár tetőjén éjjel (ipari klímagépész munkámból adódóan kijártam oda, hát felvittem a páromat is titokban ;-) Úgynevezett fűrészfog tetőszerkezet volt, így mi láttuk a lent melózókat. Ők minket nem. :-)

- A legizgalmasabb ugyanebben a gyárban történt. Forró nyári szombat éjjel, amikor alig dolgozott néhány ember, az egyik férfi öltözőben két csajjal szeretkeztem a zuhany alatt. Egyik barátnőm volt, aki nejem lett később. A biztonságiak főnöke, aki barátnőm nagybátyja volt bejött az öltözőbe. Hangosan kérdezte, ki van benn. Válaszoltam. Nem vette észre, hogy nem vagyok egyedül. A csajok alig bírtak csöndbe lenni, próbálták elfojtani zavarodott nevetgélésüket. Átvedlett a pasi melós ruhába, mert az autóján akart valamit szerelni. Folyamatosan erről beszélt fennhangon, miközben öltözött. Egy percig meg sem mertünk mozdulni. Néha odaszóltam: Igen! Értem. Aha! Majd A lányok elkezdtek azon versengni, ki mit mer csinálni. Lökdösték, noszogatták egymást, néha halkan kuncogtak.

Mikor kiment, mi élvezettel befejeztük, amit elkezdtünk. :-) Nem sok híja volt, hogy lebukjunk!

- Második nejemmel, harmadik randinkon egy kórház tornatermében szeretkeztünk.

2018. júl. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem 1 alkalom volt, többekkel szexeltem a Balatonban már, úgy,hogy a közelünkben voltak más fürdőzők is
2018. júl. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%
Tesco főbejárattal szemben nappal leszopott, utána a próbafülkében megdugtam.
2018. júl. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
13%
Lehet hogy én látom rosszul. De ez a homoszexuális téma. Erre többen hetero sztorikat ír.
2018. júl. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
Igen, te látod rosszul....
2018. júl. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!