Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti szeretitek az kisebb testű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szeretitek az kisebb testű lányokat az ágyban?

Figyelt kérdés

Alacsony és vékonyka lányokra gondolok. Én pl szeretem ha a partnerem gyorsan fel tud kapni, és mozgatni meg ilyenek. Persze nem az az elöl deszka hátul léc lány vagyok, de mégis vékonynak nevezhető vagyok. A magasságom 157 cm.

Nektek mi a véleményetek az ilyen lányokról? Vagy inkább a magasabb lányok jönnek be?



2018. júl. 28. 18:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is voltak ilyen testalkatu barátnőim. Imádom az ilyen kaliberü nőket. Nagyon vonzóak és izgatóak tudnak lenni.

A vékony és kicsi, az nem egy rossz párosítás.. ;) Nagyon jól lehet őket irányítani aktus közben :))

2018. júl. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak alacsony barátnőim szoktak lenni. Magas lányokhoz nem tudok annyira vonzódni mint a kisebbekhez.


Alacsony, nem túl vékony, nem túl súlyos, természetes, egészséges csajszi. Ilyen az ideálom.

2018. júl. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
90%
Én személy szerint igen, én 180Cm magas vagyok, sportos testalkatú, de nekem mindig is az alacsony 160-170 cm magasságú vékony, csinos lányok tetszettek, soha nem volt olyan barátnőm aki 170 cm-nél magasabb volt, őszintén szólva nem tudom ennek az okát, talán mert ők törékenyebbnek tűnnek és ezért, barátnőm pl: 20 éves, világos szőke hajú kék szemű, nagyon szép, csinos, bájos lány aki amúgy ha nem ismeri nem mondaná többnek 15-nél, ő táncol, kislány korában meg balettozott, ő 162 cm magas de úgy hogy magas sarkú cipőt hord, télen is olyan boka csizmát aminek magasított sarka van, szóval ő is nagyjából olyan magas mint te, de nincs 50 kg kérdező, de mondjuk a kérdés az ágyban volt, de nekem úgy egyébként is az alacsony vékony testlakatú lányok tetszenek, az ágyban ahogyan kiírod meg olyan nem tudom érdekes, mert ha egy férfinak az alacsony, vékony testlakatú, bájos arcú lányok tetszenek, akkor nem csak az ágyban, de úgy mint barátnő ként is vagy feleség ként is olyan lányt választ aki alacsony és vékony testalkatú, mert az ilyen lányok tetszenek nekik, engem mondjuk zavar az ha egy lány olyan magas mint én, vagy esetleg magasabb, ha magas sarkú cipőt hord, akkor is tőlem legyen alacsonyabb.
2018. júl. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Írj
2018. júl. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is imádom az ilyen falatka lányokat, de csak ha max 45kg. Olyan pici a popsijuk, hogy belefér egy kezembe, imádom. Hogy van e cici vagy nincs, az mellékes, persze ha van az jobb :-)

Szeretnék is ilyen picit mostanában megint, olyan "barátság extrákkal" tipust, semmi egymásratelepedés és elvárásteljesítés.

Na mindegy, írj rám ha van kedved.

2018. júl. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
En a magas es karcsu lanyokat szeretem :) csak azok nem allnak szoba naluk alacsonyabbal...
2018. szept. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
78%
Ha vékony egy lány nekem mindegy milyen magas. Imádom a karcsú vékony csajokat.
2018. szept. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Blue-eyed ***** válasza:
Nekem mindig is ilyen tipusú barátnőim voltak. Valószinüleg azért mert nem vagyok egy kigyúrt machó és nekem is jó érzés, ha a csajszi úgy érzi meg tudom védeni stb. Plusz az ágyban is sok-sok előnye van. Csomó póz van, amihez jó ha a lány picike ;)
2019. dec. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádom őket, nagyon jó velük a szex. Például állva karban tartva velük nagyokat lehet szexelni.
2022. nov. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Imádom! :)
2023. máj. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!