Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők mi volt a legdúrváb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők mi volt a legdúrvább vagy extrémebb szexuális élményetek?

Figyelt kérdés

2018. júl. 28. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Mikor szex közben lebírta írna a csaj a durva szót helyesen. Azért az nem semmi, mert sokan még sima élethelyzetben sem képes!
2018. júl. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Az első ugat :D
2018. júl. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Párommal úgy szexeltünk, hogy az egyik barátja fél méterre aludt tőlünk.


L/20

2018. júl. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
nyaralás alatt két sráccal voltam együtt. Figyelmesek voltak, nem bántam meg, azt szerették volna, hogy legalább olyan jó legyen nekem is mint nekik.
2018. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő, ha nem voltál kapcsolatban és még jól is érezted magad, akkor nincs is mit megbánnod.. ;)
2018. júl. 28. 20:54
 6/9 anonim válasza:
100%
2 éve lehetett menni szakmai gyakorlatra Olaszországba azon belül Barlettán voltunk. Ott ismerkedtem meg 3 olasz sráccal akik kedvesek, jófejek és nem utolsó sorban irtó helyesek voltak.Rákérdeztek a szexre én pedig igent mondtam.Életem legjobb 2 hete volt velük.Újra nem mennék bele három pasival egyszerre de akkor és ott úgy gondoltam egyszer élünk és úgysem látjuk többet egymást hát miért ne.Nem bántam meg hogy megtettem amit sőt.
2018. júl. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer letérdeltem 4 álló férfi elé. 20 perc alatt kivégeztem az összeset
2018. júl. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%

Nemierőszak

Elég dúrva dolog

2018. júl. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az több mint dúrva!
2018. júl. 29. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!