Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak ti hazudtatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti hazudtatok már szerelmet lánynak azért hogy lefektessétek? Miután összejött, gyorsan "kiszerettetek" belőle vagy mi történt?

Figyelt kérdés
2018. júl. 29. 14:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Ez a legundorítóbb viselkedés szerintem. Az őszinteség híve vagyok. Egy punciért nem fogok egy szivet összetörni. Sok pasi bele se gondol milyen szar egy nőnek az ha ilyet hazudnak nekik. Vannak nők akik csak szexelni akarnak. Azoknak nem kell hazudni. Normális lányokat meg tartsuk meg a normális pasiknak akik tényleg tudnák szeretni őket
2018. júl. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem fair dolog.

Mondjuk nálam van defekt mert annak sem mondom akit amúgy szeretek, max 1*.

Nem tudom valahogy nálam súlya van annak a szónak, hogy szeretlek. És 1* mondom el annak akit szeretek, ha változik akkor majd elmondom, hogy már nem..

De pl falra másztam a nagyszülőktől és anyámtól, hogy állandóan azzal traktáltak, hogy szeretnek.. De a barátnőimtől sem szeretem ha napi 3* elmondják mennyire szeretnek..

2018. júl. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Volt olyan az életemben, kettő, akibe nem voltam szerelmes, azoknak nem is mondtam. Olyan viszont volt, akiből időközben kiszerettem, és meg is mondtam neki. De ő szeretett, és ragaszkodott hozzám, úgyhogy szexuális kapcsolatban még sokáig együtt voltam vele, és nem használtam ki, hanem megpróbáltam úgy viselkedni vele, mintha szeretném.
2018. júl. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Igazából arra lettem volna kiváncsi,hogy a férfiak éezékelik e ennek a súlyát.

Vagy szinte bárkinek odadobják hogy persze szeretlek ..

2018. júl. 29. 14:34
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

#2, Meglett férfikoromig én is ugyanígy voltam a szóval: szeretlek. De eljött az idő, amikor ráéreztem az ízére, illetve lett olyan nő, akinek boldogan mondtam, sokszor. És ráébredtem, hogy megvan annak a helye és az értelme.

Persze nem úgy, mint az amerikai filmekben: minden telefonhívás végén...

2018. júl. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
A nős Férfiak többsége rendszeresen ezt teszi.Hazudnak a feleségnek, és hazudnak a szerető(k)-nek is.Csak éppen más-más ok miatt.
2018. júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

De miért teszik ezt?

Hogy lehetnek ilyen szemetek??

Ez nagyon egy gusztustalan,aljas húzás..

2018. júl. 29. 14:57
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gusztustalan és aljas valóban.De őket csak az érdekli, hogy meglegyen a saját kielégülésük.És ezt mindegy milyen áron, de megvalósítják.Egy szóval kifejezve, önzők.Az meg, hogy a másik fél mit érezne, ha tudna róla, Avagy megtudja, hidegen hagyja őket.Nekik jó legyen, és kész.
2018. júl. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nem szokásom kárörvendeni de remélem hogy ezt a dolgot százszorosan visszakapja majd mind az élettől.

Nem tudom miért nem lehet egyenesen játszani..

2018. júl. 29. 15:17
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem. Soha nem tennék ilyent.
2018. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!