Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, hogy élvezzem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy élvezzem a barátommal a szexet?

Figyelt kérdés
Nem nagyon érzek közben semmi jót, sokszor fáj. Eltudok lazulni mellette, szeretem őt, de még soha nem volt orgazmusom vele (ő az első barátom). Több, mint 1 éve vagyunk együtt.

2018. júl. 29. 17:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elég nedves vagy? Vagy miért fáj?
2018. júl. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
1 év alatt már kikellett volna tapasztalnotok azért, hogy kinek mi a jó. Tipikus az a csaj vagy, aki hagyja , hogy dugják, de nem szól, hogy neki ez nem jó. Ha nem beszélitek meg azt hiszi a gyerek, hogy jól csinálja és marha büszke magára és a semmire amit csinál, mert nem szólsz neki, hogy ez nem jó. Kommunikáció csodákra képes!
2018. júl. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet nem vagy elég nedves vagy túl nagy a pénisze. Ezt mindenképp mond meg neki hogy nem jó.
2018. júl. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Elszoktam mondani neki, ha valami nem jó, és próbálkozik máshogy csinálni, de nekem sehogy sem jó. :/
2018. júl. 29. 17:44
 5/13 anonim ***** válasza:
Milyen hosszú neki? Lehet nagy neked. Eléggé benedvesedsz az előjátéknál?
2018. júl. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát, átlagos 16-17. Nem hiszem, hogy eléggé nedves lennék. :/
2018. júl. 29. 17:54
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez átlagon felüli, az átlag 13-16 cm között van.

Ha nem vagy nedves annyirra akkor hosszabb előjáték kell.

De lehet hogy a méretével is gond van, sok nőnek ez már hosszú. Mivel neked ő az első ezért még nem tapasztaltad ki milyen méret a legjobb.

2018. júl. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nyugi, én is csak úgy tudok elmenni, ha közben simogatom a csiklóm. Próbáld ki.
2018. júl. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyalásnál eljuttat orgazmusig? Ha úgy sem, akkor már lehet baj. Mivel azt se tudja mi kell neked ahhoz, hogy eljuss oda.
2018. júl. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Szólj ha szeretnél egy jót szexelni végre :D
2018. júl. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!