Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Ha folyton azt bizonyg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha folyton azt bizonygatjátok, hogy nem számít a méret (és a nagy általában fáj is), akkor ezeket a kommenteket nem érzitek ellentmondásosnak?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

Innen idéznék párat:

"Szerintem tökéletes. Az én pasimé is ekkora kb."

"Na szóval semmi okod panaszra, nagyon jó méret! :)"

"Tökéletes.

/L"


Egy trollkomment kivételével mindegyik elismerő és vágyakozóan pozitív hangvételű az illető 18/5-ös dákójával kapcsolatban. A péniszméretes kérdések csak úgy hemzsegnek itt az oldalon és állandóan leírjátok mindegyiknél, hogy:

"16 felett sokszor fáj"

"páromé 14 cm és nagyon jó"

"felesleges parázni a méreten, ha egy női ujjal is lehet orgazmust okozni"


Viszont megfigyeltem, hogy van azért egy-egy elszórt kérdés - mint pl. a fentebb linkelt kérdés - ahol elég szépen kilóg a lóláb.

Ti ugyanazok a kommentelők vagytok, akik ezeket írták?



2018. júl. 29. 20:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Van itt ezer tag, mert 20 ezt írja 20 meg azt, ebből ne vonj következtetést.
2018. júl. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Ha megvan a szerelem, az érzés akkor a nőket nem érdekli a méret, csak tud kielégíteni. A leszbikus nők pl. farok nélkül is jól elvannak egymással.
2018. júl. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ja és egy FONTOS KÉRDÉST kihagytam:

Ezt a tagot a kérdésben miért nem savaztátok, hogy "Jajj, már megint egy péniszméretes kérdés, annyira unalmas már!"

Hasonló méregetős kérdéseknél 95%-ban ilyen kommentek jönnek válaszul. Itt meg szokatlanul pozitív és elismerő volt a fogadtatás és a válaszadás.


#2: Nem kérek kitérő válaszokat! Nem ez volt a kérdés!

2018. júl. 29. 21:10
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Először is a kettes válaszoló nem tett fel kérdést.

Másodszor pedig nem sok ember méregeti vonalzóval. Akik ezeket írják nincsenek tisztában a méretekkel. Se a 14 cm se a 18

Ráböknek hogy uhh.. Jó nagy szám biztos az a jó.. Dicsérjük agyon... De amúgy mindenkinek más tetszik.. A valóságban azonban egy átlag lánynak nem kell 15 cmnél nagyobb.. Nem fogja elzavarni a pasit csak mert fáj a szex.. Megoldást fog találni ha a szerelem a fontos és nem az extrák.

(egyéni vélemény csak mint majdnem minden válasz ezen az oldalon)

Azonban néha már kicsit én is unom ezeket a kérdéseket.. Miért nem nézik meg az emberek hogy nincs e már ilyen. Olyan szinten tabu téma a szeretkezés még a mai világban is.. Egyszerűen érthetetlen hogy ilyen bolondokkal van tele a világ

2018. júl. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

"Akik ezeket írják nincsenek tisztában a méretekkel."


Nem létezik, hogy ennyire naiv legyél. Persze majd pont azok az ártatlan lánykák nincsenek tisztában a méretekkel, akik két orál között kislányos mosollyal "játékból" lemérik a pasi szerszámát. Ehhez nem is kell vonalzó viszonyításként elég akár a dezodorjuk.

Egy 14 ill. 18 centis pénisz között pedig csak a hülye nem képes különbséget tenni, mert szemmel látható különbség van a kettő között. A tapasztalat pedig szintén egy nagyon fontos tényező.

2018. júl. 29. 21:44
 6/14 A kérdező kommentje:

"Azonban néha már kicsit én is unom ezeket a kérdéseket.. Miért nem nézik meg az emberek hogy nincs e már ilyen."


Azért mert a mai napig folyik ez az őrületes kétségeket árasztó hitegetés és még most sem egyértelmű, hogy a nők tulajdonképpen mire vágynak méret terén. Ha egy vezető női magazin/oldal (Glamour/Nők Lapja) hiteles közvéleménykutatást hozna ki és kiderülne, hogy egyértelműen fontos a méret, akkor nem lennének többé hasonló kérdések, de még a bulvárlapokban is egymásnak ellentmondó cikkek jelennek meg folyton. Egyik nap angol tudósok megállapítják, hogy 13 centi az átlag, másik nap meg xy kutatásra hivatkozva kihozzák, hogy a nők 18 körüli méretet preferálják legjobban. És akkor még ott vannak az ellentmondásos kommentek, mint itt a gyk-n.

2018. júl. 29. 21:52
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem pl mindegy, hogy 14 vagy 18 centi... a kis és nagy és közepes farokméretes kérdéseknél is az szokott lenni a legtöbb válasz, hogy teljesen jó az adottéret (kivéve vmi durva extremitás bármely oldalról). természetesen mivel a 12-13 centis kérdéseknél a kérdező azon parázik, hogy kicsi, ezért megnyugtatják és leírják, hogy teljesen jó ez a legtöbb nőnek. a nagyobb méretes kérdésnél meg csak simán leírják sokan, hogy teljesen jó, nem nyugtatgatják, mert nem kell (és amúgy sok olyan nagy farkas kérdést láttam, ahol leírták sokan, hogy nekik már túl nagy lenne).


te most nagyon szeretnéd hallani, hogy A NŐKNEK IGENIS NAGYON SZÁMÍT A MÉRET, HOGY JÓ NAGY LÓFAROK LEGYEN. hát nem. a legtöbbnek nem számít, csak ne legyen nagyon extrém...persze van olyan is, aki a kifejezetten nagyot szereti (meg olyannal is találkoztam, aki a kisebbet, mert rövid a hüvelye).


szerintem kicsit hasonló ez, mint a nőknél a nem elég nagy/feszes/jó alakú a melle téma...csak annyi, hogy talán több pasinak fontos a nagy mell, mint nőknek a nagy farok. de azzal sincs semmi gond.



szerintem ha felnőtt ember vagy, feléred ésszel, hogy mindenkinek megvannak a preferenciái, és emiatt nagyon fogyi dolog hibáztatni az illetőt... (de ráadásul a faroktémánál iszonyat túl van spilázva ez az egész a férfiak itteni panaszkodó részéről)

2018. júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%

A baratnom pl igazabol a kicsit elvezi a legjobban 14cm boven eleg neki ... Tokre felizgulva is elerem a mutatoujamal a mehszajat.

Nekem a max 16cm eleg egy 18cm mar faj nem kell.


De hogy a kerdesre valaszoljak.

Miert gondolod h mindig az osszes valaszolo itt van es ir eppen? Az egyik kerdesnel eppen azok voltak a masiknal masok ennyi. De ha visszanezed a farokmeregetos kerdeseket akkor lathatod nagy a szoras ... No meg sok a troll :-D a nonek adom ki magam pasi. Es ilyenek.

2018. júl. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#7: "csak annyi, hogy talán több pasinak fontos a nagy mell, mint nőknek a nagy farok. de azzal sincs semmi gond."


Na ez pont, hogy rohadtul fordítva van. Elég csak a "kis melles" aggódó kérdéseknél elolvasnod a kommenteket, hogy a pasiknak kivétel nélkül bejönnek a kis cicik (sőt sokuknak csak az), míg olyan parázós kisfarkú kérdést én még nem olvastam, ahol csaj írta volna felkiáltó jellel, hogy a legjobban azt imádja, hanem csak olyanokat írnak általában, hogy "Azzal sincs semmi gond"/"Jó technika kell, nem nagy méret" stb.


"No meg sok a troll :-D a nonek adom ki magam pasi. Es ilyenek."


A komment stílusán (na meg a %-on) szinte mindig érződik, hogy pasiról vagy nőről van-e szó. És a fent linkelt kérdésben elég őszinte válaszok vannak.

2018. júl. 29. 23:11
 10/14 anonim ***** válasza:

kérdező, szerintem neked "szelektív észlelésed" van :D


de tudod mit? élj abban a hitben, hogy a nőknek a lófarok kell.. így legalább rá tudod fogni erre, hogy nem kellesz a nőknek és nem kell szembenézned önmagaddal.

2018. júl. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!