Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mennyire bámuljátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyire bámuljátok meg a férfiak csomagját a strandon?

Figyelt kérdés
A nyaralás alatt azt tapasztaltam, hogy ha vizesen tapadt rám a fürdő nadrág szinte minden nő oda nézett lopva.

2018. júl. 30. 09:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Főleg, ha van rajtuk napszemüveg :D
2018. júl. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Én nem szoktam másokat bámulni, kivéve ha az illetőnek kockás hasa van, széles válla és szexi rosszfiús mosolya ;)

A nadrágját senkinek se bàmulom.

Na jó, a lányok bikinijét van hogy megnézem de csak mert elgondolkozok hogy vajon én ia vegyek-e olyat :)

2018. júl. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon 😂 Mi másért megyek strandra 😂😂
2018. júl. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Inkább a karjukat, hasukat, feneküket nézem meg, mert a "csomag" merete semmit sem árul el az erektált méretről. De a nőket inkább megnézem, a mellüket, feneküket. ;)
2018. júl. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
Mikor ilyen kérdéseket tesztek fel, akkor igazából közöltök valamit és nem kérdeztek. Közlitek, hogy se strandra nem jártok, se társaságba és még barátnőtök se volt soha. Ha ezek meglennének, akkor ne tennétek fel ilyen kérdéseket, mert tudnátok a választ. Innen úgy se fogtok reális képet kapni. Most konkrétan erre a kérdésre a megoldás, hogy szedjetek össze egy barátnőt, figyeljetek rá és beszélgessetek! Járjatok el nagyobb vegyes társaságokba és menjetek közösen strandra is és szintén figyeljetek és beszélgessetek! A választ azonnal megfogjátok kapni
2018. júl. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Én nem szoktam egyáltalán nézni
2018. júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Mármint amíg bemész fürdeni az értékeket a csomagban?
2018. júl. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

Hát hogyne a nők nem nézik a pasiknak a zárójeles egyetlen pontot ami """"szexuális hàt persze...

Mert améret az nem lényeg meg az összkép a fontos... Hàt persze.. Azért ha pl:. Akármilyen kövér nő van olyan fürdőruhába a pasik x % nem az összképet nézi henem a t******

2018. júl. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Igaz, hogy a "csomag" mérete nem feltétlenül árulja el, hogy állva mekkora a pasinak, ahogy már fentebb is említették. Ettől függetlenül azért vonzza a tekintetet a dolog, az enyém is odatéved önkéntelenül időnként. De ez természetes szerintem, a pasik is megnézik a lányok melleit mondjuk, pláne a strandon, amikor csak bikiniben vagyunk.
2018. júl. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy olykor megnéz mindenki mindent. Mindegy, hogy most fiúkról, vagy lányokról beszélünk. Az más kérdés, hogy itt van 6 álszent lány, akinek szerintem amúgy a tapasztalata a 0 fele konvergál és ők játsszák, hogy a nők szentek, a férfiak pedig állatok. Miközben a valóság, hogy egyformák. De nem kell velük foglalkozni. Egymást kenegessék csak hájjal, meg adják egymás alá a lovat, talán az ő lelkük kicsit nyugodtabb lesz, de a valóságon nem változtat. Megnézik a nők is odalent, ha szembetűnő és megnézik a fenekeket és a felsőtestet is. Illetve még egymást is, olykor még jobban mint a férfiak
2018. júl. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!