Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért panaszkodnak a rondább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért panaszkodnak a rondább férfiak, hogy nem találnak nőt szexre, amikor egy jóképűnek mondott csokának is nehéz dolga van?

Figyelt kérdés
2018. júl. 30. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha dugni nem, legalább panaszkodni lehessen!
2018. júl. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert a csajok szerint jóképű vagyok, de én se vagyok elkényeztetve szex terén.
2018. júl. 30. 16:21
 3/10 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%
Nem tartom magam kifejezetten helyesnek. Ennek ellenére nem panaszkodom, hogy nem találok nőt szexre. Már csak azért sem, mert csak szexre nem is kellene. Nem szabad általánosítani.
2018. júl. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Annak van nehéz dolga, aki balf.asz. Ennyi. Se több, se kevesebb. Lehet kövér, vékony, alacsony, kapafogú, csirkemellű, tökmindegy. Ha magabiztos vagy jó dumával és humorral és nincs elszállva az ízlésed csajok terén, akkor 5 perc alatt becsajozhatsz bárhol.
2018. júl. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
egyszerűbb ugatni mint harapni, azt lehet hátradőlve is csinálni és nem érhet bántódás
2018. júl. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha unalmas vagy, gyerekes, vagy ostoba vagy, akkor lehetsz jóképű, hamar kiderülnek az elöbbi tulajdonságaid...
2018. júl. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Talán azért, mert attól, hogy valaki kevésbé néz ki jól, még nem vágyik kevésbé a szexre.


De tulajdonképpen te is csak panaszkodsz, úgyhogy megérthetnéd azokat is, akik nem olyan jóképűek és vonzóak, mint te. :)

2018. júl. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Francokat van nehéz dolga egy jóképűnek. Sokszor a csajok szedik fel az ilyen srácokat.
2018. júl. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csakis kizárólag attól függ a dolog, hogy hol laknak. Ha a szüleiknél, kizárólag a kezük és a prostik maradnak.
2018. aug. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9: érdekes én már akkor is csajoztam ezerrel, amikor még a szüleimnél laktam. Tehát még mindig a 4-es választ vallom.
2018. aug. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!