Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Nektek tízes skálán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek tízes skálán mennyire lenne szexuálisan vonzó egy fiatal, vékony, jóképű pasi de vékony bajusszal és kecskeszakállal?

Figyelt kérdés

Gondolom mindenki el tud képzelni hasonlót, arra vagyok kíváncsi, hogy egy enyhe ízléses bajszú és kecskeszakállú de egyébként modern, divatos mondjuk sötét hajú pasi mennyire izgatna fel külsőleg titeket?


És mi a kritika ezzel szemben ?



2018. júl. 30. 22:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Mert például teljesebb szakáll sőt, körszakáll elég gyakori mostanában.
2018. júl. 30. 22:29
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem az arcszőrzetet.

Semmilyen formában

2018. júl. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a szakállat, bajusz nélkül, a bajuszt undorítónak találom.
2018. júl. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Lényeg a lényeg: van nő akinek így is bejössz kérdező, van akinek nem
2018. júl. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kecskeszakállal és mindig egy bakkecskére asszociálok, és ilyennel nem kívánok kapcsolatba lépni.
2018. júl. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyban függ az arctól is, valakinek jól áll, valakinek nem.

A kecskeszakáll és a bajusz nem tartozik a kedvenceim közé, a sima szakáll és a borosta a favorit.:D A bajusszal általában nem vagyok kibékülve, de az is jól tud állni sokaknak.

De ha tetszik alapból a srác, akkor igazából kb.mindegy hogy milyen arcszőrzettel rendelkezik.

Egy dolog fontos nagyon a szőrzet kapcsán is: igényes legyen, ne az az ápolatlan fajta.:)

20/L

2018. júl. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem (nem tudom miért) mindigis tetszett a kecskeszakáll (gondolom ezzel egyedül leszek itt) kimondottan szeretem és az olyan alkatú fiúknak amitt mondtál ez nagyon jól áll.

A bajusz más téma. Azt elfogadom,de annyira nem rajongok érte.

2018. júl. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!