Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, ti mit reagálnak, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti mit reagálnak, ha egy vadidegen - de dögös csaj - odamenne hozzátok bárhol az utcán, és csak ugy spontán megcsókolna?

Figyelt kérdés

2018. júl. 31. 16:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Még ismerős csajtól is ledöbbennék, ha hirtelen tenné. Legalább valami kis finom felvezetés azért kéne.
2018. júl. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%
Utána meg is dugnám.
2018. júl. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%
Ha külsöre hozná a 7 pontot (10-es skálán), és nem lenne büdös sem akkor ok, egyébként szuper reflexem van és megakadályoznám.
2018. júl. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
Először visszacsókolnám, ha tetszik. Aztán bemutatkoznék. Utána meg meglátjuk :)
2018. júl. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
97%
azt, hogy fogadás volt, vagy csapda az egész...
2018. júl. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%
Én mondjuk lány vagyok, de én akár férfi, akár nő részéséről taplóságnak tartanám. Ha dögös, ha nem. Ha ilyen bunkó, hogy kéretlenül, hívatlanul csak úgy lecsap, és belemerészkedik az én személyes terembe; valszeg fel is lenne képelve. Ha férfi lennék, ha nő. De leordítva mindenképpen le lenne, hogy ezt hogy képzelte, és igyekeznék minél gyorsabban, minél messzebbre kerülni tőle, de az ordítást azt nem úszná meg. Undorító, pofátlan, alattomos, és sunyi. Ilyenektől én semmit nem akarnék, csak minthogy eltávolodni.
2018. júl. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
19%
*Na jó, a pofont kihagynám. Ha pasi lennék, mindenképpen. Valszeg nőként is kihagynám, de az ordításra mindenképpen számíthatna. Férfiként egyértelmű, hogy kihagynám a pofont; nőként meg megkímélném valszeg a pofiját, mert az szerepel a kérdésben, hogy dögös. És hogy kár lenne azt az arcot egy piros pacsival elrondítani. De mondjuk lehet amúgy se pofoznám meg, de az esélye meglenne.
2018. júl. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%
Hülyének nézném
2018. júl. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%
nem hagynám szerelmes vagyok valakibe
2018. júl. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
meglepődnék, visszacsókolnék, aztán kifaggatnám h ezt miért tette és mikor ismételjük meg
2018. júl. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!