Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyet értetek velem, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyet értetek velem, hogy ezért van ennyi szűz pasi?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdés kerül ide ki napi szinten és a legtöbből sugárzik, hogy a pasik a nőkre valami idegen fajként gondolnak.

Sokan félnek tőlük és azt gondolják megy kell felelniük minden kritériumnak, hogy ha valaha is barátnőt akarnak.


Holott ugyan úgy megvan a nőkben is a bizonytalanság, az ismeretlentől, a csalódástól való félelem csak jobban kezelik.


Osztja valaki ezt a véleményt ?


29/F


2018. aug. 1. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Osztom, nagyon is.


Annyit tennék hozzá, hogy a nők ugyanezen okból (mármint megfelelés) nem szüzek maradnak, hanem boldogtalanná válnak és elégedetlenek lesznek saját magukkal.


ffi, 27

2018. aug. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%

Nem hiszem. Inkább az alábbi okok játszanak szerepet ebben:

- rondák

- képtelenek teljesíteni a nunik a Mount Ecerst magasságával vetekvő elvárásait

2018. aug. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

Igazad van, de nem ilyen egyszerű ez ahogy leírtad.


Sok nőnek nem kellenek sem a vékony sem az elhízott férfiak. Itt olvastam hogy sok olyan nő van aki amit szakít a barátjával nem volt neki megfelelő az intim mérete. Ez mi? Akkor tényleg nagyon szerethette ha emiatt szakít tud vele...

Szóval a nők sem könnyű esetek és ezek miatt sok férfi nem mert annyira kezdeményezni, mert fél a visszautasításoktól.

2018. aug. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Nem teljesen.

Szerintem amúgy általánosságban a nőkben többször feltámad a bizonytalanság és az önértékelésük gyakrabban zuhan meg. A férfiakra inkább jellemző a gyermeki "mama kedvence" dologból jövő naiv magabiztosság.

Viszont semmivel nem kezelik jobban. Ha egy fiú gyámoltalan, akkor nem fognak odamenni hozzá a lányok és a hajánál fogva bevonszolni a barlangba. Viszont egy gyámoltalan lányhoz meg ugyan úgy odamennek a férfiak előbb, vagy utóbb. Ez nem azon múlik, hogy jobban kezelnék.

Természetesen az a jelenség közrejátszik a fiúk részéről, hogy félnek a saját értéktelenségüktől egy nő számára. Vagy inkább rettegnek. Sikerorientált, kapitalista, fogyasztói világban élünk. Nem csak a média, de maguk a nők/lányok sem restek akár az életben, akár social media-ban közölni az elvárásaikat és kommunikálni, hogy általánosságban a fiúk/férfiak selejtek. Sokaknak azt sugallva, hogy valószínű ők maguk is csak egyek a sok selejt közül a nők szemében. Persze a nőknek ez a viselkedése versenyeztetés is inkább motivációs cél lenne mögötte, ha lenne egyáltalán tudatos cél emögött. De nem így hat sok esetben.

Azért van egy igen álszent és ellentmondásos jelenség akár itt is. Most rengeteg példán tudnám ezt ütköztetni, de csak vegyünk egy olyat mint ez a kérdés! Legalábbis amit érint, a szüzesség. Egyik megfogalmazásnál jönnek a nők, hogy senki nem akarna foglalkozni egy selejtes tapasztalatlan szűzzel. Következő kérdésnél ami egy kicsit más, meg ugyan azok a lányok teremtik le a szüzeket, hogy menjetek már és kapjatok el valakit! Erről egy vígjáték sorozat jut eszembe:"Meg ezek a hülye magazinok. 50 oldal arról, hogy a pasid miért szemét senki és még 2 arról, hogy miért jó, ha orális szexel ébresztjük őket. Csak nekem tűnik fel az ellentmondás?"

A másik probléma ami szintén érinti az általad felvetett dolgokat pedig a nők piedesztálra emelése. Az összezavaró ellentmondások e téren is megvannak. Ugyan úgy itt GYK-n. Végig fejtegetik, hogy a nők szentek és a férfiak meg undorító férgek. Következő kérdésnél meg a legmocskosabb dolgaikat fejtegetik. Ezek bizony összezavarnak egy fiatal fiút. De ez az általános kép bennük, ahogy a nők ő föléjük emelik magukat és elérhetetlennek tűnnek számukra, ez csak egyre inkább tolja bele őket abba az érzésbe, hogy semmit sem érnek. Ehhez kapcsolódik még egy másik ellentmondás is. Mégpedig, hogy egyszer egy undorító alak lesz, ha szexuális vágyait akarja megélni és tapasztalódni szeretne. Máskor meg az a baj, hogy egy kis pussy, mert nem akarja egymás utánba falni a nőket.

2018. aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Igrn a csajok a kis nebántsvirágok mi pasik meg a piszkos disznók.


Nem tudom a kolleganőm kis angyalka-e hogy 3 évig csalta a pasiját majd mikor a pasi munkanélküli lett ki is dobta mert pénz nélkül mit sem ért...


Másik eset mikor a srác gyászolta édesapját a csaj meg kidobta mondván hogy depis a pasija és megőrjíti...


Az érmének két oldala van egyik nem sem különb a másiknál

2018. aug. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nincs hozzáférésük egymáshoz vagy közös kapcsolódási pont. Például sok szűz férfit olyan dolgok érdekelnek ami a legtöbb nőt hidegen hagyja vagy nem is találkozik lányokkal egyáltalán, de még ha találkozna se lenne közös téma.
2018. aug. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jó téma, sokáig lehetne boncolgatni. A kérdező és a 4-es válaszoló remekül összehozták szerintem.


Én is olyan pasi voltam, aki soha életében lányhoz kb hozzászólni sem mert. Én pl. elég érzékeny voltam a suliban a "nagymenők" elnyomására, a péniszem is kicsi, és mivel a médiából meg körülöttem azt láttam, hogy a nagydumás, menő srácok után buknak a lányok, így teljesen elment szép lassan a kedvem és önbizalmam a kezdeményezéstől. És ha egy fiúnál ez történik, akkor ő kb. örökre szűz marad. Lánynál ilyen veszély értelemszerűen nincs.


Ma már persze tudom, hogy nem az ilyen hülyeségek számítanak, hog menőség, meg péniszméret, meg pénz, meg egyebek. De ha az emberbe fiatalon az eféle félelmek (gondolom mindenkinél más) rögződnek, akkor később már nehéz kiölni...

2018. aug. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Azért van ennyi szűz pasi, mert mindenben meg kell tudniuk felelni egy nőnek, máskülönben jön egy "jobb hús" a sorban. Legyen +180 magas, legyen min. szexisen szálkás alkatú, legyen helyes, legyen diplomás/jól fizetéssel rendelkező és mindez semmire nem elég, ha az illetőnek nincs legalább egy 17 centis vastag pénisze. Ha csak utóbbi hiányzik akkor egy álságos, képmutató, élősködő luvnya játékszere lesz, aki titokban csalni fogja egy nagyfarkú pasival és kiéli minden piszkos vágyát, amire egy nőnek szüksége van.
2018. aug. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A nagy kritériumokról annyit, hogy nagy részüket nem a lányok generálják, hanem pont mi. Azáltal, hogy a kis fizetés, előnytelen testalkat vagy kicsi farokméret miatt aggódunk olyan negatív kisugárzásra teszünk szert, amit a nők megéreznek. Sokkal empatikusabb lények, és lehet, hogy pontosan meg sem tudják magyarázni, hogy miért is, de érzik, hogy valami nem stimmel. Megérzik a belső bizonytalanságot, és azt, hogy saját értékünket külső és mérhető dolgok alapján próbáljuk meghatározni. A bizonytalanság pedig egyáltalán nem férfias tulajdonság. Légy tisztában az értékeiddel és ne félj kapcsolatot teremteni a lányokkal.
2018. aug. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!