Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha én el megyek nő gyogyaszhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én el megyek nő gyogyaszhoz akkor ő meg tudja mondani hogy a szex miért nem olyan jó mint az előtt? Esetleg tud ra valamilyen megoldást mondani? ( A nem a régi alatt azt értem hogy autó baleset után még változott az érzés és most nem olyan jó)

Figyelt kérdés

#szex #gondok nőgyógyász
2018. aug. 1. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Gondolom azt tudja mondani hogy valamit máskepp csináltok ha egy partnered van ha viszont többel voltál azóta és akkor sem jó akkor lehet lelki sérülés miatt nem tudsz el lazulni.


De meg fog vizsgálni és el fogja mondani a véleményét!


22.L

2018. aug. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szexuál pszichológushoz menj el.
2018. aug. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Semmit sem csinálunk másképp és ugyan azzal vagyok együtt azóta is.


2# Na arra nincs lehetőség.

2018. aug. 2. 10:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha fizikai sérülés az oka, akkor valószínűleg látni fogja. Ha hormonális, azon is ő tud segíteni. Viszont ha nincs kimutatható eltérés akkor valószínűleg lelki oka van, és akkor a pszichológus segít.
2018. aug. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miert nincs esely elmenni szexual pszichologushoz? Az ilyeneken o tud segiteni.
2018. aug. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Elméletileg meg van az oka szóval most egy ideig nincs szex.

Azért köszi a válaszokat:)

2018. aug. 2. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!