Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem jutok el a csúcsra....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jutok el a csúcsra. Otthagyhat emiatt?

Figyelt kérdés

Imádom a párom, semmiért sem hagyná el, viszont a szexet nem élvezem. Látom rajta, hogy ez zavarja, félek szakítádig fajul.


Mire számíthatok?



2018. aug. 2. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
játszd el az orgazmust , sokan csinálják ezt
2018. aug. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezerféle képpen el lehet élvezni. Csiklóval (nyalás, ujjazás, stb) hüvelyileg - gondolom ez nem megy - g-pontosan, spriccelve... kizárt dolog, hogy ha szeretnétek mindketten, akkor nem menne valamelyik legalább! Pontosan miért nem élvezed a szexet?
2018. aug. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Legalább nem vagy egy lotyó aki vadászik a pasikra.
2018. aug. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Semelyik módjában se tudsz elélvezni, nyalással, simogatással se?

Ha nem, akkor magadnak se sikerül?

2018. aug. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Fájni fog a válasz, de a szakítás lenne a helyes út. Szerintem a szex szerves része a kapcsolatnak. Abban is passzolni kell a két embernek. ELobb vagy utobb ez ki fog utkozni koztetek, hogy egyik sokat kíván és élvezi, míg a másik nem kívánja és nem is élvezi. Kedvetlenul fogjátok csinálni és viszájt fog generálni. ELhiszem hogy szereted, de keressetek egy másik embert. AKivel nem csak lelkileg vonzodtok egymáshoz, de testileg is hasonlok vagytok.


Ezt ugy írom, hogy azért már van utánatok valami egyutt. Ha most 2 honapja ismeritek egymást, akkor természetesen még azért ismerjétek meg egymást és szokjatok ossze.


En is így jártam. 3 évig huztam. Nem ment a sex soha. Es bizony idovel megette a kapcsolatot, hiába szerettuk egymást. Szakítás lett a vége. Inkább lásd be mi hamarabb. Minél jobban hozzákotodsz a másikhoz, annál nehezebb lesz meglépni.

2018. aug. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele ezt
2018. aug. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Ha valakivel tudtad élvezni, de vele nem, akkor hagyd ott.

Engem nagyon zavar az, ha egy csaj nem tudja velem élvezni. Nem lehet megjátszani a testreakciókat (arcpír, pulzus, remegés, összehúzódások).


Hogy ott hagy-e? Egy csinos, ápolt, szűk puncis csajjal ha hideg fadarab is jobb a szex, mint egy kevésbé vonzó, tágabb, magát nagyon odatevővel. Egy hideg bombacsajt nehezen hagy ott az ember.

2018. aug. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 KaRonyka ***** válasza:

Konkrétan nem élvezed vagy csak nincs hüvelyi orgazmusod?...


Nekem pl sosem volt,de attól a sexet ugyanúgy élvezem,sőt talán jobban is....az orgazmus nem mindenkinek sikerül,van akinek sohasem:)

2018. aug. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!