Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért van ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van ez?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és amióta 3 hónap együttlét után szakítottunk a barátnőmmel azóta valahogy semmi nem akar összejönni. Az ismerkedés is nehezen megy szexig meg el sem jutok. Sokan mondják h nem értik hogy miért nincs önbizalmam. Nem vagyok egy alacsony srác (190cm) és más téren sincsenek gondok, sőt... ennek ellenére úgy érzem h ez nem megy nekem. Szerintetek mi lehet a baj? Normális válaszokat légyszi

2018. aug. 2. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet h meg szereted?
2018. aug. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen kiestél a formából! Pihenj egy kicsit adj magadnak időt feltöltődni! Nekem is volt ilyen időszakom az első kapcsolatom után 4 hónapig tartott! Amit javaslok menj dolgozni emberek között vagy -nem haverok- könnyen lehet ismerkedni. Nekem pl a munka is sokat segített ilyen téren! Próbáld meg!
2018. aug. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a szakítás után mindenki kiégettnek érzi magát. Van erre egy nagyon találó mondás... „Post coitum omne animal triste est” azaz „Közösülés után minden állat szomorú”. Mit akarsz másoknak adni, ha nincs miből, mert elfogyott, amid van, Kérdező?
2018. aug. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap után minek kéne történni? Szerelmes vagy te még a csajba öcsém.
2018. aug. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudom, közhely, de az idő mindent megold. Légy türelmes és idővel megtalálod az igazit :)
2018. aug. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a biztatást viszont az a baj hogy nagyon rossz egyedül lenni.
2018. aug. 3. 20:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!