Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van közületek olyan, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van közületek olyan, vagy ismertek olyat, aki osztálykiránduláson/gólyatáborban szexelt először? Lány és fiú is lehet, heteró szexre értendő.

Figyelt kérdés

Ha van ilyen, hogy történt részletesebben?

Hány évesek voltak?


Esetleg ismertek olyat, aki gimis kiránduláson gruppenezett?


2018. aug. 3. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Én egyetemi gólyatáborban vesztettem el 18 évesen, de nem bántam meg, sőt, még részeg sem voltam, teljesen tudatában voltam annak, amit csinálok. Csak utána kicsit kínos volt találkozni a sráccal és mivel egy szakra jártunk, ez elég gyakran előfordult. Egy idő után már ezt is megszoktam persze. 23/N
2018. aug. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
18 évesen egy szakmai 1 hetes gyakszin történt meg a dolog. elötte iszogattunk de nem részegre.Nagyon bejött az egyik osztály társam. sajnos az elsőnél.kicsit bénácska voltam.De mostmár szivesen megdöfném a csajszit ugy rendesen..igaz ez nem lehetséges azóta párkapcsiba vagyok..Kérdező neked milyen élményed van?
2018. aug. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
97%
Hát nem sok osztálykiránduláson voltam, velem nem is történt ilyesmi, de az egyik alattam járó lány sulis nyári táborban vesztette el. A sztori nekem kicsit durva, mivel 14 lehetett maximum és egyszerre 2 osztálytársával (fiúkkal) történt az eset, ráadásul "szendvicsben". Annyira a részleteket nem akartam tudni, de mindenki erről beszélt, még a tanári kar is, sokan csodálták, én inkább megbotránkoztam rajta.
2018. aug. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!