Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, fiúk! Ti szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk! Ti szeretitek ha sex előtt a partneretek leveti a szexi fehérneműt/ ruhát tánccal egybeöltve esetleg, vagy jobban szeretitek ha csak gyorsan ledobja ami rajta van és kezdődhet is a menet? 24/N

Figyelt kérdés
2018. aug. 5. 08:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Mind a kettő tetszik, s az is, ha én veszem le rólad 😉
2018. aug. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm a válaszod, bár rólam nem igen fogsz levenni semmit ;)
2018. aug. 5. 08:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázd már el légyszi, hogy a szexit miért tudod leírni helyesen, a szexet pedig miért nem?! 24 évesen, miközben rég dugatod magad, szerinted ez nem gáz?!
2018. aug. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Inkabb letepni vagy lerangatni szeretem.

Aztan erotikusan lefogni es meg...ni.

A parom is igy szereti, nyilvan ezert is mondott igent ;)

2018. aug. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3 nem értem miért kell ekkora problémát csinálni egy elírásból...

ha épp tudni akarod nem dugatom magam senkivel, de ha így is lenne akkor sem tartozna rád ahogy másra sem

üdv ;)

2018. aug. 5. 09:46
 6/8 A kérdező kommentje:
#4 köszönöm a válaszod
2018. aug. 5. 09:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az jön be ha ő veszi le szexisen ha meg még táncolna is :) *5-ös.
2018. aug. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik ha egy nő vetkőzik előtte, olyan mintha megfosztana valamitől. Mindig az izgat fel ha én vehetem le a fehérneműit. Szeretem benne simogatni majd lassan fél kézzel kikapcsolni a melltartóját, alul a body-t, a harisnyáját stb. Felér az egész szitu egy kellemes előjátékkal.
2018. aug. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!