Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti lefeküdnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti lefeküdnétek egy 170cm,48kg alkatú lánnyal vagy elítélnétek őt az alkata miatt?

Figyelt kérdés
2018. aug. 5. 20:31
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért hány kiló legyen 150?
2018. aug. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
55%
Számomra az ilyen lányok az ideálisak, az eseteim. Én nem hogy elítélnélek hanem egyenesen vonzanál.
2018. aug. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
55%
Nekem kimondottan az ilyen lányok tetszenek. Kép? Megismernélek szívesen ha te vagy a kérdező!
2018. aug. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fiatal és/vagy butus vagy, ha ilyen kontextusban alkalmazod az ''elítél'' szót, de már a szexen jár az eszed...

Normális helyen kell ismerkedni és akkor nem ítél el senki

2018. aug. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
51%
Ha pasi lennek akk igen
2018. aug. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Ez így túl kevés info, de az adatok egyike sem kizáró ok. Az emberek ízlése eltérő. Ki a vékonyabb, ki a husisabb lányokat szereti. Van aki a nagy ciciket, vagy aki a kicsit, stb.

Én szeretem a vékony lányokat, szóval nálam nem lenne akadály, hogy az átlagnál soványabb vagy. Nem beszélve arról, hogy a kinézeten kívül mennyi minden számít még.

2018. aug. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
22%

Az már erőssen Anorexia!!

24N

2018. aug. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

#4 csupán kíváncsiságból írtam ki a kérdést, mert érdekel más emberek mit gondolnak erről

nem jár a szexen az eszem,de nem fogok egy vad idegennek magyarázkodni aki mellesleg meg sem érdemli ;) üdv

2018. aug. 5. 20:48
 9/32 anonim ***** válasza:
53%

Elítélni miért ítélném el?Lehet hogy ő olyan genetikailag,amiről nem tehet.

Lefeküdnék vele,szép karcsú lehet.

Egyébként lányoknál ehhez a magassághoz kb.55 kiló az ideális,úgyhogy nem lehet olyan nagyon vékony.

Csak van sok pr0ligyerek,akinek a balloncsöcsű tonnamadonnák jönnek be,merthogy nagy kofferbe jó pakolni,meg a hasonló gusztustalan dumák.

2018. aug. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Nekem ez az alkat már túl vékony.
2018. aug. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!