Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek mi volt a leghosszabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi volt a leghosszabb idő ameddig nem önkielégítettek, valamint mennyi volt amennyiszer kivertétek egy nap?

Figyelt kérdés

#maszturbálás #fapolás
2018. aug. 6. 23:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

szerintem a max olyan három hét volt, de általában 2 hétig bírom, még úgy is, hogy nem gondolok rá, mert nincs időm. Akkor van az, hogy annyira telítődök odalent, hogy már éjszaka, álmomban is el tudok sülni.


Szerencsére ezt már érzem 1-2 nappal hamarabb, amikor már jóformán pisilésnél csurog belőlem a cucc, és akkor muszáj kiverni, hacsak nem akarsz hajnal háromkor lepedőt cserélni

2018. aug. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

1,5 hónap volt a legtöbb ameddig nem önkielégítettem és szex sem volt. 16 éves korom óta csinálom, szóval mind a kezdésben, mind utána simán megy az önmegtartóztatás. E mellett a legdurvább hetem még nagyon fiatalon, olyan 19-20 lehettem amikor volt egy hetem:

H-7

K-6

Sze-10

Cs-5

P-8

Szo-7

V-8

De ilyen persze már 1000 éve nincs.

31F

2018. aug. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Azóta nem is volt egy ilyen hetem, amikor ennyi szabadidőm lett volna és ne tudnék mit csinálni:D
2018. aug. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
az is szép
2018. aug. 8. 00:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!