Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Várandósan mennyire kívánjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várandósan mennyire kívánjátok/ kívántatok a szexek hölgyek?

Figyelt kérdés
Volt valami extra magas libido, párotoknak jobban tetszettek a feszes duzzadt cicik nagy pocival?

2018. aug. 7. 10:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Bocs, hogy férfiként válaszolok, de a páromnál egyértelmüen észrevehető volt a libidó növekedés, és igen, imádtam a feszes, kissé duzzadt ciciket...
2018. aug. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

NAGYON. Várandósan mindig extra kívánós vagyok. Főleg a második harmadban. De most ezzel a 4. babával még így a végén is (egy hetem van kb szülésig).

A férjem teljesen odavan, azt mondja, iszonyatosan szexi vagyok, a hasam nem nagy, és szép gömbölyű, egy kg plusz sem jött fel, irtó szerencsésnek érzem magam. A cicim nem nőtt még semmit, csak bebarnult a bimbó és a környéke, az is tök izgalmas jelenség.

Szóval mi most kiélvezzük minden percét, tudván, hogy szülés után ínséges idők következnek, már ami a szexet illeti (nálam különösen sokáig szokott tartani a libidómentes időszak, úgyhogy most kell tárat üríteni :D :D).

2018. aug. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon. Volt hogy napokig nem volt elég a szex, naponta többször önkielégítettem
2018. aug. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Nalunk a béka segge alá csokkent a libido, így nincs szex.
2018. aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

sajna nálunk párom éppen átment a másik oldalra. jól esett neki és élvezte is, mégsem volt olyan mint amit mindenki ír az interneten.

talán azért, mert előtte inkább volt olyan

2018. aug. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
én sokkal jobban kívánom :) a párom néha túlzottan is félt, de összességében tetszik neki a látvány :)
2018. aug. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Én egyfolytában rosszul vagyok, szinte éjjel nappal, úgyhogy nekem peprill élni sincs kedvem... Remélem majd elmúlik.
2018. szept. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Feleségem nagyon durván szexéhes volt terhesen...jobban mint külömben
2018. okt. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Varandosan jobban kivantam
2022. nov. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%
Van itt ilyen bevállalós terhes lány Kazincbarcika.környékéről?
2023. jan. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!