Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ti a vérpéniszt vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti a vérpéniszt vagy a húspéniszt szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
Arra gondolog ha jol tudom a vér keményebb mint a hus hogy tapasztaltátok ?
2018. aug. 7. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem teljesen mindegy,ha már ott vagyok,hogy lefekszem valakivel,akkor nem fogom visszautasítani ilyen bagatell kifogással,hogy bocs,de jobban szeretem ezt vagy azt a "típusú" farkat.

Az sokkal lényegesebb,hogy az adott férfi,ne állandóan a saját pötsével legyen elfoglalva.

2018. aug. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vér

23/l

2018. aug. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb egy évvel ezelőttig nem is tudtam róla, hogy vannak ilyen pénisz “változatok”. Szóval leéltem 34 évet úgy, hogy letojtam kinek milyen a farka. És ez most sem változott, hogy tudom, vannak ilyenek.

Voltam jónéhány pasival életemben, de őszintén leszarom, milyen a formája, eres, vagy nem, hús, vagy vér, a lényeg, hogy legyen kemény, ha úgy kívánja a helyzet.

Az a pasi, aki meg folyton a pötse külalakjával meg méretével van elfoglalva, számomra visszataszító.

2018. aug. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vér ,hús ,húsvér

Tök mind1 csak tudja használnia gazdája

A vérpénisz látványosabb

24N

2018. aug. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Soha nem jönnek rá a kérdezők, hogy a lányok a pénisz gazdájának a minőségére kíváncsiak nem a farkukéra... :D
2018. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Nekem aztán annyira mindegy
2018. aug. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%

Ilyet is csak egy idióta pasi tud kérdezni...

Nekünk nőknek az a lényeg, hogy a férfi értelmes, kedves, humoros legyen, és jó legyen vele tölteni az időt. Az, hogy hány szál szőr áll ki a seggéből, vagy milyen látvány a farka, rohadtul mindegy, MERT MI NEM VAGYUNK EGYSEJTŰ BASZÓGÉPEK, MINT TI!!!

2018. aug. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

#7-nek igaza van 100%-ig


N

2018. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
23%
A nőknek sokkal fontosabb az, hogy az adott pasi bankszámlája vagy pénztárcája jól kitömött legyen.., mintsem a farka... Működjön azt ennyi.
2018. szept. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!