Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a mostani páromnak jóval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a mostani páromnak jóval nagyobb a pénisze, mint az előző páromnak, fog fájni?

Figyelt kérdés
2018. aug. 8. 00:23
 1/9 anonim válasza:
Attól is függ mennyi idő telt el az utolsó együttlét óta az előző pároddal.
2018. aug. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon. Jájj jájj így fogsz kiabálni. Ha mostaninak húsz centi, nem attól fog fájni hogy az előzőnek kisebb volt.
2018. aug. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lóra váltottál?
2018. aug. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A hüvely a hosszúsága kétszeresére képes megnövekednk szexuális izgalom hatására, tehát ha eléggé fel vagy izgulva és nedves vagy, olyan igazán erőteljes fájdalom nem fog fellépni. Először szépen lassan, aztán érezni fogjátok. Használjatok esetleg síkosítót, ha még könnyedebbé szeretnétek tenni az együttlétet. 😊
2018. aug. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha csak hosszabb akkor nem, felteve ha nem nyomja tovig.

Ha vastagabb is akkor lehetseges. De majd hozza szoksz.

Lenyeg a fokozatossag es az odafigyeles.

2018. aug. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tipikus hülye kérdés.

" Ha nagyobb".

Mi van " Ha kisebb "?

2018. aug. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy mekkora a különbség.
2018. aug. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha normális akk nem
2018. aug. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A 4. esetben szerintem igen az 5. esetben szerintem nem de zet a nőgyógyásztól is meg kéne kérdezni. Alapvetően a méhszáj nyomása fájdalommal jár bár van akinél ez izgató. Én 2 csajnál toltam tövig misszionáriusban a 16 centimet amikor a nyakamban volt a lábuk és nekik fájt a többi csajnak nem. Ha fáj akkor válts pózt vagy ha mindenhogy fáj akkor a pasi nem tudott ellazítani téged, ritkábban betegség az oka.

[link]

35F

2018. aug. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!