Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy férfinak sok szexuális kalandja van akkor ő egy isten császár? Ha egy nőnek is sok kalandja van akkor bűnös, büdös céda stb? Pedig szerintem ugyanaz a ketto Mégis a férfiakat istenítik

Figyelt kérdés

Miért kell azért lemezein egy nőt amiért egy férfit istenitenek ?

Kerlek ne írjatok a béna kulcsos lakatos hasonlatot mert szerintem az egy butaság

Szimplán kiváncsi vagyok erre

Rengeteg helyen olvasom hogy ferfiak dicsőítve vannak sok numeraert

Nőket lenézik

Tényleg ugyanaz a ketto

Ebben miért nincs egyenlőség ?



2018. aug. 8. 07:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%

Mindjárt jönnek a kulcs neg az ajtózár példával!!!!



Egyébként meg ilyen beidegződés hogy Ő pasi Ő megteheti

24N

2018. aug. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%

Sszerintem azért, mert ugye akkor van szex, ha a nő akarja. Tehát ha esetleg 25 pasi megd*gta, akkor r*b@nc, mert ennyinek szét tette a lábát.

Viszont ha az illető férfi, az azért menő ha megd*gott 25 nőt, mert sikerült annyi nőt elcsábítania, hogy széttegye neki a lábát. A nőnek pedig nem kell csábítgatnia egy pasit a szexért.

Gondolom ez az oka.

21N

2018. aug. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%

A másik pedig a tásadalmi elvárás. Egy nőnek nem illik az ilyen...

21N

(#2 voltam)

2018. aug. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%
Mind a 3 fálaszban ott az igazság!!!
2018. aug. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ez nemes egyszerűséggel baromság, csak vannak, akik mást nem tudnak az életben felmutatni...
2018. aug. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
13%

A két nem normáinak különbsége.

A férfiak olyan nőt akarnak, akinek kevés partnere volt, a nők meg egy sok tapasztalattal rendelkező pasit.

2018. aug. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
18%

Hát nekem csak a paraszt bácsi, meg a tehénszaros gumicsizma esete, mármint a vicc poénja jut eszembe, ami ide vág, még ha nem is értek vele egyet - mármint a partnerek számát illetően való megvetéssel vagy istenítéssel kapcsolatosan:


Mondja a parasztbácsi: - Ha én a gumicsizmámmal belelépek a tehénszarba, akkor a kútnál lemosom a csizmám és el van intézve a dolog.

Na de ha a tehén szarik bele a gumicsizmába, akkor azt a csizmát már megette a fene.

2018. aug. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Én szrok a (meglehetősen elmaradott magyar) társadalom sztereotípiáira. Soha nem nézek le egy nőt azért, mert szereti a fszt, és nem istenítek egy csávót, mert iksz lyukban járt.


Jellemző, hogy a magyar embereknek általában ez a legfontosabb erkölcsi fokmérője, a szex, hogy ki mennyi punciban/farkon fordult meg, holott ennél sokkal súlyosabb morális kérdéseken kéne pörögnünk, hogy ez egy nornálisabb ország legyen (ügyeskedés, adóelcsalás, hétköznapi mutyik, szabálykerülés, kiskapuk, okosba’hángeri).

2018. aug. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
31%
A kulcsos példa tökéletes ide, bár ez a gumicsizmás is elgondolkodtató. Na de komolyra fordítva a szót. Ha egy férfi sok nőt megtud fektetni, az azért van-és most tegyük félre, hogy pénzes-mert, inteligens, sármos, van kiállása, magabiztos, karizmatikus, jó a humora, jóképű, kisportolt, jó kommunikációs készsége van, kitudja puhatolni hogy kell megközelíteni az adott nőt, ez így egybe mind nehéz. Ha egy nő sokat dug az azért van, mert éppen olyanja van, abba semmi nehéz nincs, pont ez teszi értéktelenné.
2018. aug. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Mert idióta társadalmi “normák” vannak, amik íratlan szabályokból állnak a legtöbb ember fejében.

Mintha valamiféle bűn lenne élvezni az életet.

Hát én őszintén teszek ezekre az elvárásokra és úgy élek, ahogy nekem tetszik.

Nem pedig úgy, ahogy a szomszéd néninek, vagy a hentes bácsinak a piacon.

Minek foglalkozol azzal, ki mit gondol rólad? Az ő életüket akarod élni, vagy a magadét?

Nem attól leszel jó vagy rossz ember, hogy hány pasit engedtél be az ágyadba.

2018. aug. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!