Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az első szex előtt "kell"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kingimingi kérdése:

Az első szex előtt "kell" maszturbálni?

Figyelt kérdés
Még nem vagyok túl az első szexen, de még csak nem is maszturbáltam. Az első szex előtt baj, ha még ezt sem csináltam?

2018. aug. 8. 17:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Ez a kérdés még több kérdést vet fel bennem, mint amit te kérdeztél...
2018. aug. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Végül is nem baj. Ha szeretsz egyik napról másikra élni, és hagyod, hogy az élet sodorjon oda, ahová sordorni tud, még az is lehet hogy neked ez így megfelel.
2018. aug. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
Ezek után csak annyi lenne a kérdésem hogy hány éves vagy?
2018. aug. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%
Mert ha még csak nem is maszturbáltál akkor lehetsz vagy 12
2018. aug. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Kelleni nem kell de érdemes mert az önkielégítés egy természetes dolog és a nemi fejlődés része ami segít megismerni a testedet és a reakcióidat. Segít megbarátkozni vele. Az első az hihetetlenül furcsa és más érzés lesz mint bármi amit eddig tapasztaltál. Ettől sokan megijednek de a második harmadik után megszokják és élvezni fogják és akarni. Bár az első is élvezetes csak a meglepetés miatt ezt nem veszik észre.


A szex gyakorlás nélkül sokkal nehezebben is mehet. Érdemes időt szánni a tanulására.


Amúgy a lányok masztiznak a fiúk onanizálnak.

2018. aug. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
#5 vagy inkább csak szimplán kiverik :D
2018. aug. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

#4 Én személy szerint 18 évesen "masztiztam" először, szóval ez nem jött be.

Kérdező! Igazából arra lenne jó, hogy megismerd a tested, és tudd, mi neked a kellemes, mit szeretsz, mi fájna. Ha nem önkielégítesz első szex előtt, nem fogsz tudni segíteni párodnak, viszont ha egyszer csinálod szex előtt, akkor sem, hiszen több idő kell ahhoz, hogy felfedezd a tested. Én már nem kezdenék neki, hanem szex közben a partneremmel együtt tapasztalnám ki, mi okozza a legtöbb élvezetet. Anno is ezt tettem, abszolute nem bántam meg.

2018. aug. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, ezt nem írtam, és fontos.
2018. aug. 8. 21:56
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha lány vagy az tényleg fontos. Én is a lányokat szeretem. :)


De maszti szempontjából ugyanaz van. Ismerd meg a tested!

2018. aug. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen. Ha nem csinálod magadnak, akkor nem tudod, milyen az orgazmus, erre nehezebb lesz rá is jönni arra a helyzetben. Nem tudod, mi a jó neked, így a pasid se fogja tudni..

Próbáld meg, de ha nem megy, nem megy, ne erőltesd.

2018. aug. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!