Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők; inkabb alul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők; inkabb alul misszionárius pózban vagy felül sima lovaglo pózban szerettek szeretkezni?

Figyelt kérdés
Melyiket szeretitek/nem szeretitek és miért?

2018. aug. 8. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha alul vagyok izgatobb ha pedig felül akkor azt jó nézni ahogy a párom élvezi.
2018. aug. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb alul. En lovagloban nem tul sok mindent erzek, inkabb csak a parom kedveert csinalom. Persze valamennyire jo erzes az is, de eleg gyenge, akarhogy csinalom. A misszionariust szeretem, csak azt meg a csipom nem birja sokaig, egy ido utan nagyon faj, foleg ha fent vannak a labaim ahogy parom nyakaban es azert van koztunk eleg magy suly kulonbseg, nem igazan birja a csipom, ha "ramtehenkedik" folyamatosan, plane izombol.
2018. aug. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Mindegyiket mert szemből sokkal intimebb, de inkább a lovaglót mert az sokkal erotikusabb és sokkal mélyebben bele tud ülni a csaj.


Lovaglásnál szeretem azt ha meg tudom fogni a csaj $eggét és mivel rajtam ül így a súlya nyomja belém és amennyire kitolom a farkam olyan mélyen tudom bedugni és az jó mély. Ettől sokkal erotikusabb lesz az egész és így át is tudom karolni míg úgy nem ha a hátán fekszik.

35F

2018. aug. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a lovaglót jobban szeretem mert akkor a nekem megfelelő ritmusban csinálhatom és ha kell kézzel is betudok magamnak segíteni.
2018. aug. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lovagló:)
2018. aug. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindkettőt szeretem, de inkább alul jobb
2018. aug. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy vagyok vele, mint a kettes válaszoló.
2018. aug. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Általában alul szeretek lenni, de ha nagyon beindulok, akkor eszméletlen tud lenni a lovagló póz.
2018. aug. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én alul elvezem jobban. Szeretek felül is lenni, de akkir beleülök tövig és végem.;) A misszionarius pózt azért szeretem mert nagyon jó értés amikor a pasi megdolgoz rendesen. :)
2018. aug. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9#es vagyok. Bocs a helyesírási hibákért. Elütés. 😅😅😅
2018. aug. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!