Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudnàtok olyan fetish partnerk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Face81 kérdése:

Tudnàtok olyan fetish partnerkereső oldalt ajânlani ahol van is esély a talàlkozàsra?

Figyelt kérdés
37 F

2018. aug. 9. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok, de ez engem is érdekelne. Sajnos egyáltalán nincs azoknak semmi,akiknek speciálisabbak az igényeik. Ha nem talál az ember olyan barátnőt, aki vevő rá, akkor annyi és egész életében csak vágyik erre az ember.

Az smpixie valami hasonló oldal, de az inkább a bdsm-mel kapcsolatos fétisek gyűjtőhelye.

2018. aug. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Smpixie
2018. aug. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia.Szerintem itt inkàbb az a baj,hogy az emberek többsége fél az érzéseit kimutatni inkàbb magukba tartjàk és talàn reménykednek abban hogy lesz akit érdekel majd a dolog😀
2018. aug. 9. 22:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, sajnos én sem találtam :(
2018. aug. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Esr ***** válasza:

[link]


Külföldön sokkal jobbak a lehetőségek mint itthon. Kishazánk szexuális kultúra tekintetében nem éppen a legjobb hely.

2018. aug. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!