Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pénisz lehet szép?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénisz lehet szép?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mitől vagy mitől nem az? Kort és nemet is kérek leírni , illetve szexuális orientációt. Köszönöm.

2018. aug. 9. 23:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%

hát férfiként nem tetszik a pénisz. Mitől lenne egyik szebb, mint a másik? :D

Mitől lenne egy pénisz csúnya??? Vagy szép?

max méretkülönbség aztán ennyi

26f gondolom orientációra rájöttetek de segítek: hetero

2018. aug. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet
2018. aug. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
35%
23/F... nekem kivétel nélkül mindenki azt mondta eddig, hogy kifejezetten szép farkam van.
2018. aug. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

Maximum viszonyításképp mondható szerintem, pl.azokhoz képest amiket eddig láttál, szép.:D

Vagy ha szerelmes vagy, akkor mindenét szépnek, vonzónak találod az adott férfin.

De szerintem szép inkább a kézfej lehet, a szemek, száj, váll stb. A pénisz nem hiszem, hogy ide sorolható.

20/L hetero

2018. aug. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 20L ! A szerelmet ne keverjük, mert az elfogultsággal társul.
2018. aug. 10. 00:26
 6/19 anonim ***** válasza:

Egy jól tisztított,karban tartott hímtag szerintem lehet szép. Én legalábbis látom benne az esztétikát.

Igazából az arányosság ami nekem(!!!) tetszik. Szóval ha semmi sincs rajta elnagyolva (pl ökölnyi makk,rekord hosszú fityma stb) vagy ellenkezőleg,alaposan lekicsinyülve.

2018. aug. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Gymnospermatophyta ***** válasza:

Szerintem szinte minden lehet szép is és csúnya is. A sajátomé nekem tetszik. Nem pont a mérete, inkább az alakja. Mondhatnám úgy is, hogy megvagyok vele elégedve. De még így fiúként is látok különbséget pénisz és pénisz között, nem mintha annyira figyelném... :D De azt azért mindenki tudja, hogy van görbébb, eresebb, nagyobb, kisebb, arányosabb, metélt és nem metél, hús és vér stb. stb... Vannak akiknek tök mindegy és azt mondják, hogy nem lehet szép. Illetve csak azé, akibe szerelmes. Vannak akiknek kifejezetten megvan, hogy milyen pénisz tetszik neki. Úgyhogy... embere is válogatja, ahogy eddig észrevettem. Az enyémre képek alapján sokszor mondták, hogy szép. Sokaknál létezik ez, hogy lehet szép is. Többeknél meg nem. :)

Szerintem is akkor szép, ha arányos, nem oldalra görbülő stb. De részemről úgy is mindegy:D


24/f/hetero

2018. aug. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Igen.

Nem szép ha nagyon vékony és nagy a makk pl.

2018. aug. 10. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%

Maximum a többi pénisz viszonylatában lehet szép, egyébként nem tudom elképzelni, hogy leálljak gyönyörködni benne. A puncival is így vagyok, ösztönszerűen izgatónak találom, mert kötni lehet a szexhez, de alapvetően más fogalmaim vannak a szépségről. A nemi szervével senki sem tudja felkelteni a figyelmemet, a tulajdonosához kell vonzódnom.

20/L, bi

2018. aug. 10. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

És ha görbe? :O

Szerintem lehet különbség.

Az enyémre már sok nő mondott hideget is, meleget is, mondott nagyon sok férfi is véleményt, érdekes mód főleg pozitívat, mikor egyszer tettem itt fel kérdést és képet róla régebben.

Szerintem főleg a bi és meleg férfiak kedvelték gyanításom szerint, de nem tudom.

33/F hetero

2018. aug. 10. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!