Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van akit a kis farkak izgatnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akit a kis farkak izgatnak?

Figyelt kérdés

Akit igen, azt miért?

Mi tetszik benne, mennyire kicsi az, ami izgatja és akivel szívesen kipróbálná, v amigel szívesen csinálja?

Fiuk és lájyok válaszát egyaránt szívesen fogadom.



2018. aug. 10. 07:03
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem nincs , vagyis engem nem izgatnak nem kell hatalmasnak lennie de azert legyen.
2018. aug. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Ez a homo kategóriában tuti befutó kérdés volna...

Mikor én írtam ki hasonlót, szinte kizárólag homokosok írtak... -.-

2018. aug. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem mondanám, persze semmi baj azzal ha kisebb egy picit, meg azzal se ha nagyobb. De nekem például esztétikailag jobban tetszenek az átlagosak vagy az átlag alattiak. Nagyobba szerintem kevesebb a szép formás.
2018. aug. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy, csak tudjon banni vele a pasi. Kicsivel is lehet varazsolni, es naggyal is lehet benazni.
2018. aug. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem a pasim izgat. Mivel neki kicsi van, de csodákat művel vele, ezért logikai alapon mondhatjuk, hogy a kis méret izgat.
2018. aug. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 he84 ***** válasza:
100%

Nekem bejönnek a kicsik is, ám a 17 cm felettiek már nem igazán, az határeset. A kicsik azért is jók, mert kevésbé fáj, vagy nem fáj velük annyira, könnyebb szopni. Azzal is lehet ügyeskedni.


És nem kérek semmilyen privit, nem azért írtam!

2018. aug. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!