Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/Férfiak! Volt már olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Volt már olyan, hogy megbántátok, hogy lefeküdtetek valakivel?

Figyelt kérdés
Pl., mert rájöttetek, hogy nem tetszik az illető, vagy a másik utána túl sokat kezdett el érezni irántatok?
2018. aug. 10. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszer volt, többet se.
2018. aug. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olyan volt, hogy maga az aktus minősége és a lány hozzáállása miatt bántam meg. Alapvetően is érezhető volt rajta egyfajta ridegség meg távolságtartás, de ez a szex során sem változott. Körülbelül egy mozdulatlan fadarabként várta, hogy a csúcsra juttassam. Nem volt túl jó.
2018. aug. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ilyen csacskaságokat :P.

Azért bántam meg, mert egy fadarab volt, és nem élveztem.

2018. aug. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt, de az petting volt szűz lánnyal. Igen, elmondta utána hogy ő szeret.
2018. aug. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azért remélem, akik itt írják, hogy megbánták, a csajnak nem mondták meg, mert az a legnagyobb taplóság...
2018. aug. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Neem, dehogy. Nem mondtam meg. Igazából csak bűntudatom volt, mert mintha kihasználtam volna. De mondjuk úgy volt hogy randiztunk és én mondtam hogy nem szeretnék többször, mert fiatal is, meg nem illenénk össze. Azt jött az SMS hogy akkor legalább "az" legyen...


Azt hitttem szivat.

2018. aug. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igaz nem vagyok pasi, de volt egyszer egy "élményem" amit jobb lett volna kihagyni.

Az urat ismertem régóta, hajtott rám egy ideje. Beadtam a derekam, ami aztán jött, mintha egy előre megírt forgatókönyv egyik mellékszereplője lennék, na pont úgy éreztem magam. Nem érhettem hozzá, csak ő hozzám, semmi gyengédség vagy kényeztetés, az arcán az unalom ült, amikor eszébe jutott vicceket mesélt, de ez sem törte meg az unott képét. Aztán volt egy beszólása amikor azt mondtam, hogy köszönöm, nekem ennyi elég volt (szóltam hogy fáj amit csinál, erre azt mondja, ez nem fájhat, és folytatná tovább).

2018. aug. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!