Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ebben a kategóriában miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a kategóriában miért nincsenek kisebb mérettel rendelkező kérdezők? Miért mindenkinek csak a +18-as mérettel van problémája?

Figyelt kérdés

A legtöbb péniszméretes kérdés arról szól itt a gyk-n, hogy például:

* "A pasimnak 19 centis a pénisze és félek, hogy fájni fog"

* "21 centis péniszt mennyire élvezik a csajok"

* "Ha a barátomnak nagy a farka, akkor mennyire fog fájni az első együttlét"

stb.

És ne mondjátok, hogy ezek nagyrésze kamu, mert rengeteg hasonló kérdést lányok tesznek fel (stílusból simán látszik). Szinte sehol nem látok olyan kérdést, ahol 13-15 centis vékony péniszű pasi kérne tanácsot.

Most adódik a kérdés, hogy:

a) Az átlag péniszméret valójában nagyobb, mint a köznyelvben hirdetett 13-14-15 cm és ezért nem meglepő a sok nagy mérettel rendelkező pasi

b) csak nagyfarkú pasik és azok barátnői látogatják ezt a szekciót

c) a kisebb méretű pasik és barátnőik simán megvannak egymással és mérsékelt szexuális vágyaikat ki tudják elégíteni anélkül, hogy itt kérnének tanácsot


24/N vagyok egyébként és privátot nem kérek, köszi.



2018. aug. 11. 00:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%

Pedig a válasz az, hogy ezeknek a 90%-a kamu, és ugyanazok a perverzek írogatják ki őket óránként, másképp fogalmazva.

42/N

2018. aug. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%

Azokat a kiskukikat nem látod, akik a 12-13 centijük miatt siránkoznak?

Te is csak a nagyot veszed észre....

2018. aug. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

14 cm, szerintem jó vastagságú, de nyílván heteróként nem volt alkalmam másokhoz mérni és nem is igazán akarom.


Tökéletesen megvagyok a méretemmel. Nem vagyok önbizalom hiányos és még soha sem hallottam senkitől, hogy túl kicsi lenne.


Ezek után mért tennék ki kérdést a gyakorira pénisz méretemről?


Szerinte a C válasz igaz. Meg persze sokan kamuznak, mert gondolom azt hiszik, hogy ha kirakják a kérdésben, hogy X cm, akkor majd sokan rájuk írnak.

2018. aug. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem a csajok azért mondanak itt nagyobb méreteket a valósnál mert a pasijuk azt mondta nekik hogy 18cm. Igazából meg csak 15 de a lányok nem fognak odamenni egy vonalzóval lemérni.
2018. aug. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Csak a saját tapasztalatomról tudok nyilatkozni, mert arról fogalmam sincs, kik írogatnak ide és mi a hátterük.


Ami azt illeti, engem a statisztika által kimutatott 13-15 cm-es átlag döbbent meg, bár az is igaz, hogy nem láttam az ország összes pasiját efféle helyzetben. Az a néhány, akivel "szerencsém" volt találkozni, majdnem mind a 18+-os kategóriába tartozott, és bizony az első nem is volt problémamentes. Úgyhogy részemről az a) és a c) választ karikáznám, azzal a kis kiegészítéssel, hogy a kisebb méretű pasiknak egyáltalán nem biztos, hogy mérsékeltebbek a szexuális vágyaik, az viszont biztos, hogy kevésbé okoznak problémát a női anatómia tekintetében.


40/N

2018. aug. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom te miket látsz, mert én csak a 12-15 centis pasik rinyálását látom minden egyes nap, egyetlen olyan kérdést se láttam ahol nagyfarkúak írtak volna ki kérdést....
2018. aug. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Mert a kisfarkuak altalaban olyan teljesitmennyel van megaldva, hogy siman kenterbe veri a nagy dorongot. Pl az elozo pasimnak 15 korul volt. Imadtam. Siman tudtunk barmikor, barmilyen helyzetben szexelni. A mostaninak nem sokkal nagyobb, csak 19 koruli es azert ez mar nem ugy megy. :D (jo a szex, nyugi es nem panaszkodom, csak azt mondom, hogy a foldalatti vasutnak is van vegallomasa, na.)
2018. aug. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
55%

Nekem 13, de nem rinyálok miatta. Akkor se lesz nagyobb 😂

És mivel sok nőnek okoztam már vele orgazmut sokszor, így tisztában vagyok vele, hogy nincs ezzel a mérettel semmi gond! Csak nő kell és megismerni mire és hogyan vágyik, a többi az én dolgom! 😁

33/F

2018. aug. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Emlékszem 17-24korom között jóval kisebb volt 14-17körül(méréstől függött) de jó volt a szex sohasem rinyáltam,bár volt olyan hogy a nő kérdezte:benn vagy már?:D

Érdekes valahogy később majd 1-2makkal kinyúlta magát.

Azóta nincs problémám,valamikor kicsinek tartom,valamikor épp jónak.

40+

2018. aug. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

#8

Szia.Van faroknövelő jelqing,szerintem ez nem árt lehet módszeresen vele masszírozni és szerintem nem becsapás,tényleg jobbítja az erekciót,végeredményben jobban felmered,hosszabb is lesz,az egész sokkal hangsúlyosabb lesz.Eleinte nem hittem,már kis srác koromban is csináltam de nagyon keveset.De emlékszem jót tett.

2018. aug. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!