Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 50 feletti nők! Lefeküdnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 feletti nők! Lefeküdnétek egy fiatal fiúval? ;)

Figyelt kérdés

Vagy legalább bellemennétek abba hogy néha kinyaljon titeket?Esetleg masszázs?

Hogy reagálnátok ha azt vennétek észre egy huszon éves fiún hogy a szemével már levetkőztetett és...?

Sértő lenne?Vagy adnátok neki egy esélyt?


Azért kérdezem mert nekem fiatalságom ellenére mindig van olyan idősebb hölgy a közelemben akivel szívesen "eljátszanék".

Tudom hogy nem sok ilyen korú nő van fent ezen az oldalon.De talán van egy pár aki öszintén válaszol erre a kérdésemre.

Megéri bepróbálkozni?



2018. aug. 11. 10:19
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Szokott írogatni itt egy 86 éves csaj tuti bevállalna, biztos fel fog tünni itt is :D
2018. aug. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az a fiatal mennyire fiatal?
2018. aug. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Fúj...
2018. aug. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Az a baj, hogy én már nem tudlak beírni a naptáramba, annyira tele van. De biztos akad más is, aki szívesen eljátszadozik egy kis kezdővel. :)


86N

2018. aug. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Emberek!Itt most ne egy olyan nőt képzeljetek már el aki úgy néz ki mint egy múmia! :D

Nem a lógó, ráncos bőrre izgulok.

De ne mondjátok már hogy ti nem ismertek olyat aki vagy 10-20 évet letagadhatna, jó alakja is van, ad magára és néha olyan mint ha kelletné magát.

Nem rég volt egy munkatársam aki már 60 éves volt de úgy nézett ki mint egy 40-45 éves.Nagyon adott magára, jó alakja is volt és a legtöbb helyen nem látszott hogy ráncos lenne.Egyedül a nyakán és egy kicsit az alkarján.Olyan jól járt a feneke hogy már adtól megbolondultam. :D

...és voltak olyan jelek amik arra utaltak hogy benne lenne még egy hancúrban.De féltem bepróbálkozni nála nehogy megbántsam vele.

2018. aug. 11. 10:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne válogass , ha kell az öreg, akkor vállald mindet tudod milyen suna van alattuk? Akit kevesebbet használnak annál jobb a sunája.
2018. aug. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kevesebbet hasznalnak?! En negyven felett vagyok, de a pasim tobbszor leteper, mint egy huszoneves bombanot szokas. Szerintem 40 felett a nok sokkal jobban elvezik a szexet, kinyilnak, igazan gatlastalanna, es rutinossa valnak, ami nem csak egy kezdot tud lazba hozni, hanem bizony a negyvenes pasik is erosen bevadulnak tole. :) En voltam huszoneves is, aki napi 4-5x szexelt, de az a nyomaba se er a mostani szexualis eletemnek. ;)
2018. aug. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#2-es!Te tudsz olvasni??Vagy te is csak a főcímet olvastad el??Benne van a leírásban hogy "huszonéves".Magyarul: 20 és 29 között.
2018. aug. 11. 11:21
 9/10 anonim ***** válasza:

#2 vagyok. Éppen azért kérdeztem, mert a kettő között azért van némi különbség. ...legalábbis számomra

43/N

2018. aug. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én vénemberrel NEM feküdnék le!
2018. aug. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!