Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire értékelitek ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire értékelitek ezt a csajt? (10/) Jó lenne vele a szex ránézésre?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


(Azoknak akiknek nehezére esik felismerni, közlöm, hogy a csaj közszereplő, és tudomásom szerint közszereplő képeit mutatva, vagy facebook feltöltéseit mutatva nincs semmi baj ezen a fórumon. de ha gyengeelméjű valaki akkor a stúdió háttérképekből talán már felismerhető lenne, ezt csak azért írtam ide zárójelbe, hogy aki bekapcsolja a tévét életében másodszor is, és feltalálja a Facebook-ot akkor már sokkal könnyebben kiismeri magát. A nevét azért nem írom, mert nem lényeges, hogy mivel foglalkozik. A külseje a lényeges.)



Szóval:

10/?

Milyen teljesítményt nézzek ki belőle? Mit próbálnátok ki vele együtt? Indoklást, hogy milyen - miért jön be, miért nem!


Köszi!



2018. aug. 11. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Volt már a kérdés.
2018. aug. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Zárójeles rész.
2018. aug. 11. 14:55
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Átlagos csajszi

De tetszik h küzdő sportól így legalább megtudja védeni magát ha kell

24N

2018. aug. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Kinézet, külső jegyek alapján senkiről nem állapítható meg, hogy milyen az ágyban! Teljesen mindegy, hogy nő vagy férfi az illető! Ő sem kivétel!
2018. aug. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért ilyen fontos számodra a válasz, hogy már másodjára kiírd a kérdést.


Nekem nagyon nem jön be, szerintem inkább csúnya mint szép. Semmit nem csinálnék vele, egyáltalán nem indítja be a fantáziám. Sosem láttam még, fogalmam nincs kiről van szó, de lehet, hogy a kisugárzása valamennyire javít a helyzeten, vagy alapból csak nem egy fotogén alkat. 10-ből 3-ra értékelem.

2018. aug. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5: odaírtam a zárójelbe a választ.
2018. aug. 11. 15:06
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az az utolsó kép azért nem rossz!
2018. aug. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%

Bősz Anett, politikus vay mi. 2 perc volt rákeresni.


Abszolút semmi szépséget nem látok benne, nem nőies. A fogai közszereplő létére iszonyatosak, a körmei, szemöldöke, a melléről ne is beszéljünk...


3/10

2018. aug. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

Aranyos csaj és jó a teste, de a visszafogott, stílustalan és sokszor nőietlen öltözete és külseje miatt az a tippem hogy szexben sem lehet túl virgonc. Vagy nem tudja mi a vonzó a férfiaknak vagy ez nem érdekli és nem akar vonzó lenni. Egyik helyzetet sem gondolnám jónak mert eléggé takaréklángra utal.

Lehet hogy a férjének ez így pont jó.

A csaj a képek alapján 10/7,3

35F

2018. aug. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

#8

Látom te is nő vagy aki egy másik nőről okoskodik...

2018. aug. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!