Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek megcsal? (19/f)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal? (19/f)

Figyelt kérdés
A barátnőmmel fél éve vagyok együtt, és eddig mindig lehurrogtam a barátaimat akik azt mondták ribis, de most azt hiszem igazat kell adnom nekik. Az a helyzet, hogy találtam pár lementett beszélgetést fiúkkal, és hát semmi konkrét de eléggé flörtöl velük..Mit csináljak? Szerintetek megcsal?

2018. aug. 12. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mi ezt innen nem tudjuk eldönteni, de hogyha tényleg ennyien beszélnek róla így, akkor valamilyen igazságalapja biztos van, hogy könnyűvérű.
2018. aug. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Erre a legjobb megoldás, hogyha leültök és megbeszélitek. Az tény, hogyha más srácokkal is flörtöl, akkor én annyira nem bíznék meg benne.Ha pedig nincs meg a kapcsolatban a kellő bizalom a felek között, akkor egy idő után a kapcsolat romlani fog.


Beszéljétek meg! Mondd meg neki, hogy ez téged zavar és így nem tudsz megbízni benne.

2018. aug. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért ez elég csúnya dolog, hogy egyből meggyanúsítod.. Szerintem kérdezd meg tőle inkább, hogy miért mentette le a beszélgetéseket amiket azokkal a fiúkkal folytatott, aztán úgy is kiderül az igazság. Egyébként hol talaltad a beszélgetéseket? :)
2018. aug. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
találtam egy képet is...szakítanom kéne vele de nem menne
2018. aug. 12. 14:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Mutasd!
2018. aug. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az kizárt dolog mert nem tudom!
2018. aug. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

Ezt sose értettem, hogy nem megy?! B..meg nem a eggyik karodtól kell megválnod ami a tiéd hanem egy másik embertől aki ezek szerint át is bax!


Viszont egy jó tanácsom van! Ne úgy, hogy leülsz és elmondod neki mert úgy ha vége a "szerelmi bánatnak🤔" akkor lehet, hogy az önbecsüléseg és a magabiztosságod sérül ami viszont már valós dolog!


Én is voltam ilyen helyzetben bár én már konkrétan tudtam ját rá áldoztam egy szabadságomat és tudtam, hogy mikor és hogy találkozik azzal a bizonyos emberrel akkor megjelentem és a srácnak örök emlékei maradtak tőlem a csajnak meg rémálmai a barátnői elmondása szerint!


Lehet most mondani, hogy egy agresszív féreg vagyok, de nrm én baxtam át őt hanem ő engem amég én fer voltam vele. Úgyhogy ha már ennyire nem tisztelt, hogy lezárjon engem és úgy kezdjen egy másikba akkor így járt nehogy már én érezzem a több hónapig rosszul magam ők meg röhögjönek...!

2018. aug. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem "udvarolsz" neki eleget. A csajokat minden percben dicsérgetni kell különben azzal flörtölnek, akitől a dicséreteket kapják! Ha jók vagytok együtt a szeren, akkor udvarolj többet, ha már uncsi, akkor hanyagold még jobban el, és 1-2 héten belül elviszi más.
2018. szept. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!