Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, be szoktatok nedvesedn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, be szoktatok nedvesedni a strandon látható izmos, jóképű srácoktól?

Figyelt kérdés
2018. aug. 12. 20:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%
Biztos meggyönyörködtetné a szememet, de nem nedvesedek be ennyitől.
2018. aug. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%
Fogjátok már fel végre, hogy egy nőnek ennél sokkal több kell, hogy felizguljon. A pasik a vizuális dolgokra gerjednek, a nőknek ez százszor összetettebb.
2018. aug. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, nem kioktatni akarlak, de leírom: A 2. alatt tett "javításoddal" elrontottad azt, amit a kérdésedben helyesen írtál le. Ugyanis, a magyar helyesírás szabályai szerint az igekötőt (be) egybe írjuk az igével (nedvesedni), tehát "benedvesedni". Ha közbeszúrt szó van, akkor külön írjuk: be szoktatok nedvesedni".
2018. aug. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
91%

A nők nem vizuális úton gerjednek. Van erről egy teszt is YouTube-on.

Legtöbbjük kémiai úton indul be jobban. Például ha egy pasinak jó az illata, hasonló dolgok.

2018. aug. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
82%
Ezt a hulye kerdest !!!!
2018. aug. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Négy strandon voltunk az elmúlt napokban, és pont ma jegyeztem meg, hogy egy igazàn jó pasit nem láttam. Egyet se! Olyan kamasz fiút többet is, akinek nagyobb melle van, mint nekem (85B), szép lányból rengeteg van, de egyik korosztályból se láttam olyan igazán jó pasit.
2018. aug. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
A strandon belehet nedvesedni, a viztól úgysem látszik.
2018. aug. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem. Csajoktól sem, max ha ha elképzelem, milyen lenne vele és közben kielégítem magam.De ezt azért strandon nem szoktam :)
2018. aug. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!